reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Uniwersytecki Kopernika - poród, położne, wasze wrażenia

Dzięki dziewczyny
Ja już też nie mogę doczekać się maleństwa i nie ukrywam że około 10 czerwca chcialabym urodzić. Pierwsze dziecko urodziłam 10 dni wcześniej, więc może i tym razem będzie szybciej.
 
reklama
Jordgubbe wielkie i serdeczne gratulacje!!!!!! cieszę się, że wszystko w porządku <jupi>

co do cięcia to strasznie długo im to zajęło - nie wiem może się coś przez 5 lat zmieniło :zawstydzona/y:, ale jak mnie cieli na Żeromskim to im to 25 minut zajęło :szok: o 10.10 mnie wzięli, o 10.20 Małego wyciągnęli a o 10.35 już mnie wywieźli na zwykłą salę :szok:
 
Hej, czytalam te wszystkie komentarze. Ja osobiscie nie mam jeszcze zadnych osobistych doswiadczen z tym szpitalem, ale bardzo duzo moim znajomych tam wlasnie rodzilo, dlatego ja dla bezpieczenstwa dziecka zdecydowalam sie wlasnie tam rodzic! Przez moj stan zdrowia bede miala cc, w grudniu. :)
 
Jordgubbe dzięki za informacje! Skoro piszesz, że dla pierworódek lepsze 2 piętro to mam nadzieję, że tam trafię:) Już się nie mogę doczekać, choć właśnie przeraża mnie pobyt w szpitalu i okres połogu...
 
kolorowa czemu boisz się połogu? Mi zleciało jedynie co to uciazliwe były te odchody poporodowe, ale po tygodniu przeszłam na zwykłe podpaski. A no i ja miałam mała infekcje wiec to troszkę dłuzej trwało. Ale tak poza tym to wiesz co naczytałam sie wlasnie o tym połogu itd a mnie zaskoczyło ze nie było tak zle.

Przepraszam jak nieskładnie napisałam.
 
Carmen korzystaj tak jak kolezanka wyzej pisała, moj maluch juz ma 4 miesiace nie wiem kiedy to zlecialo. Tak samo ciaza mi sie dłuzyła a tu bach po wszytskim :)
 
reklama
Do góry