reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Uniwersytecki Kopernika - poród, położne, wasze wrażenia

a chustki mokre spakowałas tez sie moga przydac. Ja miałam za duzo rzeczy no ale coz:d
Kurcze bedzie dobrze spokojnie nie ma sie co stresic:)
 
reklama
Kurcze, chustek nie spakowałam:-D ale wrzucę dzisiaj do samochodu.
Mam skurcze od 3;30 średnio co 10-15 min ale teraz zaczęły tracić na sile więc nie wiem co mam robić... modlę się żeby to nie był fałszywy alarm! :)
 
pozwólcie, że się pożalę Wam. Dziś całą noc wymiotowałam, nie mam pojęcia po czym. Bałam się strasznie, bo na początku ciąży też przy tym jak wymiotowałam traciłam przytomność, dodatkowo obawiałam się o cukier, mam cukrzycę ciążową i jestem na insulinie. Na szczęście teraz tak się nie stało, tylko ciemno mi się robiło przed oczami. Dziś śpię cały prawie dzień, w poniedziałek idę do poradni dla cukrzyków, może mi tam coś pomogą.
 
Witam. Ja również będę rodzić na Kopernika, również ze względu na moją przeszłość... Jest to moje drugie dziecko. Teraz jestem w 24tc. Synek zmarł w 34tc i teraz moja ciąża jest wysokiego ryzyka. 3 czerwca kładą mnie na oddział na zastrzyki ze sterydami dla Malutkiej żeby płuca szybciej się rozwinęły. Cały czas bardzo się boję o nią... o każdy ruch w brzuszku... Mam pytanie czy któraś z Was miała takie zastrzyki i zastanawiam się czy będę miała robione ktg?? To będzie ok 25tc.

Fajnie że dostali pieniądze na remont szpitala bo naprawdę tego potrzebował... w tamtym roku w marcu rodziłam gdzieś w "podziemiach" teraz liczę na godne warunki.

Pozdrawiam
 
kolorowa powyżej 4 kg jak wyjdzie na usg to przypuszczam że cc zrobią ja jak byłam na ktg szacowali 4150 i juz cos gdybali a do porodu jak szłam to na usg wykazało 4500 a urodził sie 4780 ale cc mi robili choc po mnie dziewczyna pobiła rekord 4800 sn !!!! nie wiemczy usg nie miała czy co bo przy takiej wadze to już bała bym się zresztą cc rewelacja jak dla mnie mialam sn 13 lat temu i dziś wolała bym tylko cc :)
 
reklama
Do góry