reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Uniwersytecki Kopernika - poród, położne, wasze wrażenia

reklama
monial- przykro mi z powodu Twojej straty, co do zastrzyków to ja miałam w ciąży z Ewą, to był skończony 28 tc. i miałam ktg 2 razy dziennie, i z tego co się zorientowałam to ktg tam robią po 28 tc, ale może ze względu na Twoją przeszłość Ci robią? Ale na pewno będą sprawdzać tętno dziecka
 
Wiadomo kazdy inaczej na wszytsko reaguje. Mnie jak szyli to moj lekarz powiedział ze maja dac ciensza nitke niz ta co daja normlanie moze tez dlatego nie było to takie nieprzyjemne.

Dziewczyny udanych rozwiazan
Monia trzymam kciuki zeby teraz było dobrze
 
Hej dziewczyny :) Witam się z Wami i też dołączam do ciężarówek, które mają zamiar rodzić na Kopernika. Mój tp jest przewidziany na 30.08. Czy któraś z Was też oczekuje na swój skarb w podobnym terminie? Mam kilka komplikacji (poronienia nawracające, niedoczynność tarczycy, trombofilia) i już od jakiegoś czasu odwiedzam kontrolnie Poradnię Patologii. Niestety nie mam lekarza prowadzącego z kliniki - czy z doświadczenia albo słyszenia uważacie, że będę przez to gorzej potraktowana przy okazji porodu? Jestem zadowolona z lekarza, który mnie prowadzi i nie chciałam już mieszać i dodatkowo odwiedzać takiego, który pracuje w tym szpitalu, ale cały czas zastanawiam się, czy to dobra decyzja... Czy wiecie może, czy skończył się remont wszystkich sal poporodowych? Mnie przeraziła najbardziej taka sala 8 os. z łazienką wspólną dla całego korytarza i zastanawiam się, czy to nadal tak funkcjonuje. Nie zmienia to faktu, że zdecydowałam się na poród tam ze względu na najlepszą opiekę dla mnie i maleństwa, jak wynika z opinii. Obecnie muszę wybrać szkołę rodzenia i początkowo myślałam o tej w szpitalu, ale słyszałam opinię, że zarówno w szpitalu, jak i w tej szkole rodzenia nie ma nacisku tak dużego na naturalny poród np. w pozycji wertykalnej, a w zajęcia w szkole są bardziej w stylu teoretycznym niż praktycznym i dlatego się waham i zastanawiam nad inną szkołą. Czy któraś z Was korzystała ze szkoły rodzenia w szpitalu lub szkoły Ecopartus i może podzielić się wrażeniami? Pozdrawiam wszystkie mamusie i ciężarówki i życzę spokojnych porodów :)
 
Hejka Wszystkim! Gratki w takim razie dla Kolorowej! Ale znowu cc? Miała chyba rodzić sn z tego co kojarzę?
Krętka, czy Ty piszesz też na naszym bocianie pod tym samym nickiem?
 
Ostatnia edycja:
reklama
eve-marie - witaj :) tak, piszę też na bocianie i cieszę się, że Cię tu widzę - nie wiedziałam, że z KRK tez jesteś :) gratuluję Pawełka!! też mam zamiar rodzić na Kopernika - czytam wątek i liczę na jakieś aktualne relacje i rady od Was...

dla Kolorowej serdeczne gratulacje!!
 
Do góry