reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Uniwersytecki Kopernika - poród, położne, wasze wrażenia

Może mają jakieś nowe przepisy, bo Ja tam byłam ostatnio 16.04 na 4-tym KTG i nie musiałam mieć żadnych skierowań, poprostu na wizytę umawiali na dany dzień i kazali się rano zgłosić na KTG. Napewno twój Lekarz ginekolog prowadzący może takie skierowanie wypisać lub dopytaj się w diabetologii jak jesteś wcześniej :)
Coraz więcej Kobiet decyduje się na poród w Szpitalu Uniwersyteckim, dodatkowo sporo osób jest spoza Krakowa ( Ja rodziłam 19.04 przez cc i na sali gdzie leżałam dzień wcześniej, na 5 osób tylko Ja byłam z Krakowa) i mają coraz większy problem z miejscami na salach po porodzie.

:-)

jestem zarejestrowana na Patologii na 20 maja, a w poradni diabetologicznej na 10 maja. W Patologii już byłam na jednym KTG i powiedziano mi aby przychodziła tam na KTG, ale muszę mieć skierowanie.
 
reklama
vandus- jeżeli masz wizytę 20 to na pewno zrobią Ci tam ktg, ja idę 9 to będzie skończony 33tc i już mi mówili ze mam być 40 min. wcześniej bo będą ktg robić, tam standardowo robią po skończonym 32

Widzę że mamy podobny termin porodu, ja niby 24-26 czerwca, ale szyjka mi się bardzo skróciła, byłam w szpitalu (nie na kopernika) i mam założony pessar, zobaczymy co mi tam powiedzą odnośnie ściągnięcia


Trzymam kciuki:tak:
u mnie na razie wszystko ok, oprócz tej cukrzycy :no:, ale zobaczymy.
 
Dziewczyny dziękuję jeszcze raz za wsparcie- jesteście nieocenione :*:*:*


W poniedziałek miałam wizytę u mojej ginki i pogadałyśmy trochę i jakoś mi tak już lepiej, co ma być to będzie i tyle. Najważniejsze by z Małą było wszystko oki.


Teraz tylko czekać do 20 maja






Jordgubbe Kubę rodziłam w Żeromskim poprzez cesarkę, wtedy również miałam cukrzycę ciążową ale regulowaną dietą


Vandus na którą masz wizytę???ja mam na 14 ( też 20 maja) ale lekarka kazała mi przyjść 40 min wcześniej, bo zrobią mi KTG.
 
Dziewczyny dziękuję jeszcze raz za wsparcie- jesteście nieocenione :*:*:*


W poniedziałek miałam wizytę u mojej ginki i pogadałyśmy trochę i jakoś mi tak już lepiej, co ma być to będzie i tyle. Najważniejsze by z Małą było wszystko oki.


Teraz tylko czekać do 20 maja






Jordgubbe Kubę rodziłam w Żeromskim poprzez cesarkę, wtedy również miałam cukrzycę ciążową ale regulowaną dietą


Vandus na którą masz wizytę???ja mam na 14 ( też 20 maja) ale lekarka kazała mi przyjść 40 min wcześniej, bo zrobią mi KTG.


na 14:30, pewnie miniemy się w drzwiach :)
 
angel, a ja pamiętam jak podczytywałam Ciebie, jak byłaś chwilę przed i myślałam, że dla mnie poród to taka odległa przyszłość...

a dziś... dziś szykuję się na ostatni dzień bycia w ciąży.
W czw idę na (ś)cięcie. Do końca walczyłam o sn, ale jednak nic z tego [stan po poprzednim cięciu + waga dziecka].


będziemy trzymać kciuki.
 
angel, a ja pamiętam jak podczytywałam Ciebie, jak byłaś chwilę przed i myślałam, że dla mnie poród to taka odległa przyszłość...

a dziś... dziś szykuję się na ostatni dzień bycia w ciąży.
W czw idę na (ś)cięcie. Do końca walczyłam o sn, ale jednak nic z tego [stan po poprzednim cięciu + waga dziecka].


Strasznie szybko ten czas leci no nie . Nie bój się bedzie dobrze , zazdroszcze pogody na wyjscie . Kurde jak ja wych ze szpitala to chyba -10 st było;/
 
reklama
Do góry