reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Uniwersytecki Kopernika - poród, położne, wasze wrażenia

colaja ja tez mam termin na połowę listopada to może się tam gdzieś spotkamy ;) to już masz wskazania do cesarki?
dzięki za te wszystkie informacje, jak ktoś coś jeszcze będzie wiedział to niech pisze
 
reklama
Tak - mam juz dwoje cesarkowych dzieciaków i kolejne czyli obecne w brzuchu:) wg mojego gina też ma być cesarkowe - nie chce ryzykować że coś w środku peknie:) Wczoraj zadecydowliśmy wspólnie że jak tylko stuknie 38 tydzień to pod nóż... Czyli początek 38tc w moim przypadku to dzień 15 listopada - czyli prawie na moje urodziny (13.11) i oby tak było... A ty na kiedy masz dokładnie? Wiesz już czy córeczka czy synuś?
U mnie będzie synek:)
 
a chodzisz do lekarza z kopernika? ja mam termin na 18.11 także jest szansa że się spotkamy, chociaż niestety wyszła mi niedoczynność tarczycy teraz, troche sie tym martwie i to moze przyspieszyc porod....
u mnie raczej coreczka chociaz na razie wierci sie i nie chce pokazać ..:)
 
A jak jest z porodem rodzinnym? Jest płatny? Bo wiem że znieczulenie jest za darmo

poród rodzinny jest bezpłatny :) dobrze było by aby tatuś miał buty na przebranie, bo spodnie i koszulkę ochronną im dają.

Monisia,

jak masz chwilę czasu to po prostu przeczytaj kilka stron wstecz, powinnaś tam znaleźć odpowiedzi na wszystkei pytania.

Ja śledzę wpisy od... hhmm.. od stycznia chyba i pamiętam, że po porodzie każda z mam pisała, jak było, jakie spostrzeżenia co do personelu i na jakim etapie jest remont.

strona szpitala

otóż to :) wszystko jest napisane na stronach wstecz:)

a chodzisz do lekarza z kopernika? ja mam termin na 18.11 także jest szansa że się spotkamy, chociaż niestety wyszła mi niedoczynność tarczycy teraz, troche sie tym martwie i to moze przyspieszyc porod....
u mnie raczej coreczka chociaz na razie wierci sie i nie chce pokazać ..:)

Nie martw sie, ja miałam niedoczynność tarczycy przed ciążą, w trakcie ( i nadal mam) więc o ile bierzesz leki to wszystko będzie w porządku:)
 
tak samo mam niedoczynność tarczycy i biorę euthyrox 88N a mimo to TSH mi wciąż skacze, ale kontrolowana tarczyca nie zagraża :).
 
Ostatnia edycja:
hej ja tez chodzę do dr Milewicza specyficzny czlowiek ale świetny fachowiec-uratowal mi ciążę.Termin mam na 25sierpnia wiec podobnie do Ciebie.tez chce rodzic na kopernika mam nadzieje ze beda miejsca
 
ja mam termin ma połowę września ale mam nadzieję że po 38tc czyli po 5 września urodzę. Chociaż teraz b. źle się czuje :( gdyby nie to że w poniedziałek kładą mnie na kilka dni na obserwacji to pojechałabym na IP bo od wczoraj strasznie stawia mi się macica mimo 8 tabl magnezu i boli mnie w środku jak chodzę. Pogoda teraz jest beznadziejna :(

Ciekawa jestem gdzie mnie położą tym razem, ostatnio leżałam na Ip i mięli oddać drugą część wyremontowaną w czerwcu. Bo mają tylko 8 łóżek na patologii reszta to oddział położniczy. Super wyremontowane :) Natomiast na III p na patologii do remontu to chyba daleko :( Bodajże dwie łazienki i po kilka osób w pokoju od 4 - 8. A na I luksus :p po 2os i łazienka w pokoju tylko tyle że dzieli kolejny pokój.

Też mam niedoczynność tarczycy, biorę leki i myślę że wszystko jest dobrze :)
 
dziewczyny ja też miałam niedoczynność tarczycy w ciąży zaczęłam od euthyrox N 25 A pod koniec ciąży łykałam już 100. po porodzie kazali brać mi połowę dawki którą brałam w ciąży i tak biorę do dzisiaj wizyta u endokrynologa w sierpniu wiec zobaczymy czy coś pozmienia, jak będziecie wychodzić ze szpitala to zapytajcie lekarza jaką dawkę macie zażywać wszystko wam powiedzą:-)
 
reklama
a ha i ja przez tarczyce byłam dłużej o dobę w szpitalu ponieważ w 3 dobie robili mojej córce poziom hormonów.
 
Do góry