reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i ginekolodzy WROCŁAW

a.gatka1-dr.nazywa sie Jarosław Papiez w wieku koło 40lat.Przyjmuje w przychodni Practimed na ul.Pabianickiej25 .Moge podac ci jeszcze numer tel.(71)7983631.
Ja do niego chodze i jestem bardzo zadowolona a jest to na 100% ten o ktorym pisała ewa2500.

Pozdrawiam
 
reklama
Żyrafa79 mam jeszcze jedno pytanie. Czy polecany przez Ciebie dr Papież na pewno ma na imię Jarosław? Bo ja znalazłam dr Papieża, który ma na imię Janusz i leczy na Pabianickiej, a wcześniej leczył na 1 Maja? Czy to zbieg nazwisk? Pozdrawiam!
 
mnie prowadził dr Papiez J. i w sumie był fajny złego słowa nie moge powiedziec

ale zaliczył taką wtopę ze mam mu za złe: w 38 tc poszłam do niego bo miałam " upławy" zbadał - powiedzial ze to grzybica :no::no::no::no::no:

na drugi dzien poszlam do szpitala i mnie opieprzyli z góry na dół ze mi sie wody sączą i czemu tyle czekałam jak sie juz sacza 2 dni to bard:tak:zo zle!!!!!!!!!!

zatrzymali mnie w szpitalu i za 2 dni urodziłam - żadnej grzybicy nie stwierdzono bo to nie były upławy tylko wody płodowe... i co wy na to???

wielka wazna rada: ja chodziłam do dwóch lekarzy do papieza i do winiarskiej - i dobrze na tym wyszłam bo jedna osoba moze czasem cos przeoczyc :) :tak::tak::tak::tak::tak:
 
Czesc Magdamaj!!!



Ja poki co nie narzekam na dr.Papieza jest zadowolona.:tak:

Kurcze normalnie jestem w szoku jak mógł przeoczyc cos tak powaznego:no::szok:,ale dobrze ze trafiłas do szpitala i wszystko sie dobrze zakonczyło.

Ja chodze do Papieża i do Jaworowskiego.
A w jakim szpitalu rodziłas?I jakie masz zdanie o nim:happy:
 
Rodziłam na KAmienskiego i jestem super zadowolona z opieki zwłaszcza na oddziale juz po porodzie - fajne sale 2 osobowe - nowe łazienki - czysciukto - panie pielegniarki same interesuja sie i przychodzily same z siebie jak Majusia płakała
oczywiscie nie wszystkie i czasem sie trzeba bylo dopytac o cos - czubek jezyka za przewodnika


na porodowce bylam sama :) tzn z mezem ale bez innych rodzacych tak sie jakos zlozylo
rodzilam naturalnie - umowilam sie wczesniej z polozna Tereska
doradzila mi po porodzie taki kapturek do karmienia bo mi sie sutki nie chcialy jakos wyciagnac i rewelacja potem mi sie karmiło

sam porod jak to porod :) wiem tylko ze next time nie pozwole aby mi skakali po brzuchu podczas parcia, o nacieciu krocza tez ponegocjuje
 
magdama - a co to znaczy "skakali po brzuchu"? Mam termin na lipiec, to będzie moje pierwsze dziecko i wybacz za może banalne pytanie :)

Tez chcę rodzic na Kamieńskiego, także zbieram wszelkie opinie i porady na ten temat. :)
 
reklama
skakali czyli własciwie kładli mi się na brzuchu zeby wypchnąć dziecko podczas parcia. moje parcie trwało 50 min i pod koniec kladlimi sie na brzuchu - takdo konca nie jestem przekonana czy to było potrzebne, ale w takim momencie zwlaszcza jak to jest pierwszy porod to czlowiek jest jak ciele na tej porodowce.. wiec nie protestowalam :( no i ciecie krocza .. moja coreczka byla malutka 3100 wiec mysle zeby sie spokojnie sama wysliznela bez ciecia mamusi

gojenie sie krocza jest w sumie malo przyjemne, gdyby nie to - to po porodzie mozna by wstac otrzepac sie i pojsc do domu a nie potem chodzic przez 2 tyg zgieta w pół

ale kamienskiego nadal polecam :) rewelacyjna obsluga juz na oddziale noworodkowym ! :)
 
Do góry