reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i ginekolodzy WROCŁAW

reklama
byłam wczoraj na Kamienskiego i bardzo tam ladnie - porodowki indywidualne wszystkie do porodów rodzinnych :)

polecam rowniez doktora Lisowskiego
, ktory tam pracuje, gabinet ma na ul Jaracza i jest nieslychanie cieplym i zyczliwym czlowiekiem przy tym doskonalym fachowcem
jest to moja druga ciaza wiec mam porownanie jak sie mna poprzednio "opiekowała" lekarka do ktorej chodzilam - na zasadzie 5 minut i nastepny prosze
a ten lekarz to cierpliwie i zyczliwie odpowiada na moje pytania
czesto nawet nie musze pytac i tak zawsze sie duzo dowiem podczas wizyty
ciezarne zwykle siedza u niego w gabiencie ok 20-30 minut
naprawde budzi zaufanie

podaje namiary: Andrzej Lisowski 601726030
Ginekolog Andrzej Lisowski - GinWeb.pl
Witam,możesz mi powiedziec czy nie ma zadnych problemow jezeli chce sie zobaczyc sale porodowe i czy trzeba wcześniej zadzwonic i sie umowic,czy mozna wejsc tak "z ulicy".Oprowadzał cie ktoś po tych salach czy byłaś zdana tylko na siebie.Pozdrawiam.
 
Witam Forumowiczki,
tez bardzo chce rodzić na Kamieńskiego i zasięgam języka o tamtejszych lekarzach. Jak na razie polecano mi dr Dobroszycką i Sender. Byłam już u
dr Dobroszyckiej i mam mieszane uczucia-była owszem sympatyczna i dużo czasu mi poświęciła, ale jakaś taka mdła i niepewna o cokolwiek pytałam. Nie było, jakby tu powiedzieć, takich konkretnych i pewnych odpowiedzi. Czy ktoś może zna dr Sender albo jeszcze kogoś by mi polecił?? Nawet jak kiedyś dzwoniłam do szpitala to polecali mi jednak Dobroszycką.Czy naprawdę jest taka dobra?
 
figa9 ja ci polecam dr Lisowskiego tez ze szpitala na Kamienskiego
wizyta u mojego lekarza kosztuje 70 pln
jezeli sie robi usg to 110 pln

o Dobroszyckiej tez slyszalam dobre rzeczy - jak bylam rodzic pierwsze dziecko to gdzies mi tam migala przed oczami a mojej kolezance robila CC
fakt - sprawia wrazenie bardzo delikatnej

mika
w sprawie odwiedzin oddzialu to najlepiej zadzwonic i sie umowic, bo czasami tam tlok panuje i nikt ci nie bedzie mogl nic pokazac bo np. sale moga byc zajete a personel przy rodzących. uwazam ze zwiedzanie moze zmniejszyc stres - bo juz wiadomo czego sie bedzie mozna spodziewac i sie z tym oswajac.. ja sie zdecydowanie po tej wizycie na oddziale uspokoiłam.
aha na dole przy portierni trzeba kupic sobie ochraniacze na buty po 1 pln wiec przygotujecie sobie 1 pln bo inne monety nie wchodza...
 
witam dziewczyny, za niecale 4 tyg mam termin...i mam ten sam problem, a w zasadzie natretne mysli ze w szpitalu nie bedzie miejsca:/ moja ciaze prowadzi doktor z kaminskiego ale trudno stwierdzic czy ona tam pracuje(sic!) bo sama twierdzi ze juz nie a znajoma ktora rownolegle ma u niej wizyty twierdzi ze tak. Zreszta jakos jest mi to obojetne, ciaze jak narazie(oby tak zostalo) mam bezproblemowa i pewnie bede polegac tylko na poloznej(oby) wiec mysle ze to juz bedzie zalezec kto bedzie mial zmiane. Bylam na Kaminskiego- normalnie w szok przezylam(przesiwadczenie o salach do porodu dla 8 pan oddzielonych parawanem) bardzo czysto, ladnie, pokoje tez ladne z lazienka, kanapa....polozna pogadala, odpowiedziala na wszystkie pytania. Rzeczywiscie opowiadala ze jest tam duzo porodow,czasami odsylaja do innego szpitala, jednak jesli przyjedzie sie juz w zaawansowanym momencie musza przyjac. Jak miejsc nie ma, klada na patolgii mame...no i trzeba smigac do dzidziusia bo jest na innym pietrze.Mam nadzieje rodzic na Kaminskiego bo mam blizej ale jesli bedzie trzeba coz:/ A w Brochowie jakos 9 msc temu rodzila znajoma i mowila ze jest ok, na stronce sa zdjecia,ja osobiscie tam nie bylam.
 
magdamaj,dziekuje za odpowiedz.Wiem ze cie zameczam pytaniami,ale mam jeszcze jedno-dzwoniłas bezposrednio na porodówke zeby sie umówic,masz moze numer tel.? Wybiore sie tam chyba w przyszłym tygodniu,jak juz bede po wszystkich zakupach i bede miała na to siłe.Pozdrawiam
 
miauczus54, ja rodziłam rok temu i wtedy miałam ten sam problem co Ty. nie wyobrażałam sobie rodzić w innym miejscu niż na Kamieńskiego, szczególnie, ze miał to być poród w wodzie. Kiedy zaczęła się akcja, zadzwoniłam do tego szpitalka i od razu mi powiedzieli, ze nie ma szans na miejsce. W końcu wybraliśmy Brochów i było super. Świetna położna, sale bardzo ładne z dodatkowym pokojem, w którym nawet telewizor był (nie wiem po co rodzącej telewizor :) ). można a nawet trzeba chodzić po korytarzach, mają dobry sprzęt neonatologiczny. Po porodzie trafiłam na salę 5 osobową i powiem szczerze, że nie wybrałabym inej teraz. Wśród 5 mam zawsze znajdzie się taka, która wie coś, czego inne nie wiedzą, mozna pogadać, atmosfera jest super (jesli ktoś lubi ciszę i spokój to tu go raczej nie zazna, ale to świetna terapia na babybluesa:) ). Po powrocie do domu moja Ala potrafiła zasnąć przy każdym hałasie, nic jej nie budziło i jestem przekonana, że to zasługa właśnie 4 dodatkowych dzieciaczków, z których często któryś płakał a reszta musiała nauczyć się spać w tym hałasie :)

jeśli chodzi o położną, to polecam Panią Derkacz z Brochowa. nie wiem nawet jak ma na imię, ale naprawdę bardzo mi pomogła. Do tego jest super sympatyczna.
 
Jak miejsc nie ma, klada na patolgii mame...no i trzeba smigac do dzidziusia bo jest na innym pietrze.

Na patologi zazwyczaj kładą mamy po cc, które jeszcze nie moga chodzić i nie mają swoich dzidziusiów przy sobie. I na szczęście to tylko inny oddział, ale piętro to samo i nie jest daleko:-)
 
reklama
Na patologi zazwyczaj kładą mamy po cc, które jeszcze nie moga chodzić i nie mają swoich dzidziusiów przy sobie. I na szczęście to tylko inny oddział, ale piętro to samo i nie jest daleko:-)


a nie prawda :-p

Na patologi kłada te które mają jeszcze troche do "pełnego " porodu
Po cesarce dziewczyny lądują " zawsze " na pooperacyjnej na 12 h
Potem normalnie jadą na oddział gdzie leza maluszki bo juz nie ma czasu na lezenie tylko do " roboty" przychodzi rechabilitantka...pomaga ci wstać i dostajesz juz dziecko do opieki :sorry2:
Pielegniarki przychodza jedynie z pomoca jakby cos sie działo a tak to malucha masz przy sobie juz i sama przy nim robisz wszystko .One tylko go kapią i przywozą ci juz do karmienia i przewijania .
Tak było na Brochowie ..a tez byłam na patologi jeden dzień bo miejsc nie było
 
Do góry