reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i prywatne kliniki POZNAN

Co do tej szybki- tak się tym przejęłam, że zapytałam teściową która rodziła tam córeczkę 3 lata temu (tak. tak nie dziwić się ;-) ) i powiedziała mi, że to jest bzdura z tym, że ojciec dziecka widzi je przez szybkę. Do niej i Małej przyszedł wiadomo teść, mój mąż z siostrą, koleżanka z córką i jeszcze wiele innych osób. Nie było żadnego problemu z odwiedzaniem, ale powiedziała żeby podzielić 'na grupy' ;-) wszystkich odwiedzających bo później się za duży hałas robi. To już kwestia kultury co do innych mam leżących na sali.
Więc chyba przekonałam się ostatecznie :)

Na pewno nie ma żadnej szybki, to jakaś bzdura ;-)
 
reklama
A znajdę tu mamusię bliźniaków która podzieliłaby się swoimi doświadczeniami dotyczącymi porodu? czy była to oczywiście Polna? Mamy jeszcze trochę czasu ale niestety wśród znajomych nie mamy żadnych podwójnie szczęśliwych rodziców;-)
 
Witam!!! A orientuje się ktoś jak wygląda w szpitalu św rodziny sprawa znieczuleń? Chodzi mi głównie o zewnątrzoponowe? Ile kosztuje?
 
Cześć,
ja pierwsze dziecko rodziłam w Św. Rodzinie, mimo, że chodziłam do lekarza z Polnej, bo słyszałam, że tylko tam nie ma problemu z otrzymaniem ZZO. Załatwiłam sobie położną, w szpitalu byłam ja i jeszcze tylko jedna rodząca, a ZZO mi nie podali, mimo, że jak się zgłosiłam do szpitala, to się upewniałam, czy na pewno dostanę (zapłaciłam do tego 300zł za poród rodzinny). Ale może tylko ja miałam takiego pecha...
 
Czy któraś z Was potrafi mi powiedzieć czy przyjmą mnie na wywołanie porodu bez stosownego skierowania? Mój lekarz ociąga się z wystawieniem takiego skierowania i szukam szpitala, który przyjąłby mnie bez niego. Może wiecie, czy w jakimś szpitalu położniczym w Poznaniu można być przyjętym na indukcję porodu bez skierowania?
Mam czekać jeszcze dwa tygodnie, a termin już dawno minął dlatego szukam szpitala w którym nie wymagają takiego skierowania.
Pozdrawiam
 
Czy któraś z Was potrafi mi powiedzieć czy przyjmą mnie na wywołanie porodu bez stosownego skierowania? Mój lekarz ociąga się z wystawieniem takiego skierowania i szukam szpitala, który przyjąłby mnie bez niego. Może wiecie, czy w jakimś szpitalu położniczym w Poznaniu można być przyjętym na indukcję porodu bez skierowania?
Mam czekać jeszcze dwa tygodnie, a termin już dawno minął dlatego szukam szpitala w którym nie wymagają takiego skierowania.
Pozdrawiam

a ile jesteś po terminie? Mi kazali przyjść 7 dni po terminie na Raszei i nikt żadnego skierowania nie chciał
 
Czy któraś z Was potrafi mi powiedzieć czy przyjmą mnie na wywołanie porodu bez stosownego skierowania? Mój lekarz ociąga się z wystawieniem takiego skierowania i szukam szpitala, który przyjąłby mnie bez niego. Może wiecie, czy w jakimś szpitalu położniczym w Poznaniu można być przyjętym na indukcję porodu bez skierowania?
Mam czekać jeszcze dwa tygodnie, a termin już dawno minął dlatego szukam szpitala w którym nie wymagają takiego skierowania.
Pozdrawiam
na Polną nie masz co liczyć mimo że miałam skierowanie to mnie przetrzymali 15 dni po terminie i tak w końcu akcja porodowa sama mi się rozpoczęła
 
To ładnie... Czyli pozostaje Raszei, św Rodziny i Lutycka. Wie któraś z Was czy tam również odeślą mnie z kwitkiem czy może przyjmą?
 
reklama
Do góry