reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i prywatne kliniki POZNAN

wg OM termin miałam na 28.12 więc u mnie minęło już 11 dni, po szpitalach będziemy jeździć jutro bo mmay jeszcze coś do załatwienia więc myślę, że na Raszei powinni mnie przyjąć skoro przyjmują po 7 dniach. Zobaczymy :) Po wszystkim dam znać żeby inne przyszłe mamy wiedziały :)
 
reklama
wg OM termin miałam na 28.12 więc u mnie minęło już 11 dni, po szpitalach będziemy jeździć jutro bo mmay jeszcze coś do załatwienia więc myślę, że na Raszei powinni mnie przyjąć skoro przyjmują po 7 dniach. Zobaczymy :) Po wszystkim dam znać żeby inne przyszłe mamy wiedziały :)

Ja rodziłam na Raszei i byłam zadowolona :-)
 
Cześć Dziewczyny:-)
Termin porodu mam na 11.02 i już byłam zobaczyć jak wygląda "obsługa" na Raszei:-) Rozmawiałam z dwoma położnymi i jestem przekonana do tego szpitala:-D Dla mnie ważne aby tatuś wsparł mnie przy porodzie a jak Basia już pojawi się na świecie abym mogła spokojnie kangurować:-) Położne zapewniły mnie że nie będzie problemu:-D Poza tym są po remoncie - sale porodowe kolorowe, wanny do porodu i inne akcesoria, a sale dla mam z dziećmi dwu osobowe, czyli super:-D
Byłam natomiast na Polnej w czasie ciąży i jak widzę te ich niezadowolone miny że muszą pracować to mi się wszystkiego odechciewa! Mam lekarza z Polnej ale rodzić tam nie będę!
 
Witam Panie:)
Spodziewam się drugiego dzieciaczka i chociaż to dopiero 4 miesiąc to już zaczynam zarywać noce przez myśli o porodzie !!Synka urodziłam w Pile "naturalnie" - poród był koszmarny , na granicy nieszczęścia-położnym tak zależało na tym żebym urodziła siłami natury że synek prawie się udusił i gdy tętno ustało przy 6cm rozwarcia po prostu nacięły mnie jak prosiaka i wydusiły małego! Bo wiadomo że cesarka to niepotrzebne koszty, trzeba zawracać głowę lekarzą i takietam ... Dodam tylko że w Pilskim szpitalu nie ma możliwości otrzymania bezpłanie czy też za opłatą żadnego znieczulenia a opieka w trakcie porodu i poporodowa bezduszna. Mimo urazu fizycznego którego się nabawiłam przy pierwszym porodzie (maluch wypchnął mi pęcherz i część odbytu do kanału rodnego) i czeka mnie plastyka ścian pochwy to żaden ginekolog w nie jest mi w stanie zapewnić "zwolnienia z naturalnego porodu"!Proszę więc o pomoc w znalezieniu szpitala (lekarza) w Poznaniu gdzie mogłabym zapłacić za cesarskie cięcie! Może macie jakieś pomysły? Może znacie lekarza który wystawia zwolnienia na cesarkę z innych powodów? Jestem gotowa dać łapówkę albo zapłacić za legalną operację - jest mi to obojętne ! proszę o pomoc! pozdrawiam
 
Witam Panie:)
Spodziewam się drugiego dzieciaczka i chociaż to dopiero 4 miesiąc to już zaczynam zarywać noce przez myśli o porodzie !!Synka urodziłam w Pile "naturalnie" - poród był koszmarny , na granicy nieszczęścia-położnym tak zależało na tym żebym urodziła siłami natury że synek prawie się udusił i gdy tętno ustało przy 6cm rozwarcia po prostu nacięły mnie jak prosiaka i wydusiły małego! Bo wiadomo że cesarka to niepotrzebne koszty, trzeba zawracać głowę lekarzą i takietam ... Dodam tylko że w Pilskim szpitalu nie ma możliwości otrzymania bezpłanie czy też za opłatą żadnego znieczulenia a opieka w trakcie porodu i poporodowa bezduszna. Mimo urazu fizycznego którego się nabawiłam przy pierwszym porodzie (maluch wypchnął mi pęcherz i część odbytu do kanału rodnego) i czeka mnie plastyka ścian pochwy to żaden ginekolog w nie jest mi w stanie zapewnić "zwolnienia z naturalnego porodu"!Proszę więc o pomoc w znalezieniu szpitala (lekarza) w Poznaniu gdzie mogłabym zapłacić za cesarskie cięcie! Może macie jakieś pomysły? Może znacie lekarza który wystawia zwolnienia na cesarkę z innych powodów? Jestem gotowa dać łapówkę albo zapłacić za legalną operację - jest mi to obojętne ! proszę o pomoc! pozdrawiam

Dr Rzymski który pracuje na Polnej zaproponował mojej koleżance CC na życzenie za 4 tysiące
 
safia - skoro chcesz placic, to na moje rodz w prywatnej klinice, gdzie na pewno zrobia cesarke na zyczenie, niz masz dawac w lape jednemu w panstwowyl szpitalu, a potem i tak kto inny bedzie sie Toba zajmowal
 
ja mialam cesarke w raciborzu i bytomiu wiec tak obsluga w raciborzu masakryczna za to warunki sa dobre a w bytomiu obsluga ok ale warunki masakryczne wszystko musisz miec swoje a w dodatku niby klinika ale jest tam raj dla bakteri a przy cesarkach zamiast zielonych materialow na stol operacyjny uzywaja starych poszewek na poduszki i koldry , toalety brudne szkoda slow
 
reklama
Do góry