reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, kliniki,lekarze, połozne KRAKÓW

w poniedziałek moja bratowa urodziła bliźniaczki właśnie w Narutowiczu i też jest bardzo zadowolona, chwali sobie opieke i sam poród a rodziła naturalnie
wszyscy byliśmy w szoku bo jest drobniutka malutka a urodziła dwie śliczne duże dziewczynki Kasia 2800 i 53cm jest młodsza a Klaudia 2300 i 48 cm jest starsza
niestety jeszcze ich nie widziałam bo jestem chora ale są śliczne moi teście byli u nich:)
 
reklama
Czesc dziewczynki! Mnie prowadzi dr Kisielewska i jestem zadowolona. Bylam tez na paru wizytach u dr Balasza-odnioslam wrazenie, ze jest mimo tego iz jest dobrym lekarzem, to jednak zbyt gadatliwy, głośny, mało konkretny, nie odpowiada mi osobiscie. Na obecny moment planuje rodzic w SPESIE. Leżalam tam na poczatku ciązy-zagrożonej i napewno sa tam dobre warunki, sympatycznie, milo, nie tak "szpitalnie"-co mi odpowiada. Dzidziuś jest z mama caly dzien, a na noc go zabieraja, kapia, karmia. Nie wiem co jesli sa komplikacje- tez sie tego boje...
 
Margarita jesli ci beda dokarmiać dziecko to mozesz mieć problemy z pokarmem, najważniejsze są pierwsze trzy doby i częste karmienie, a zabieranie malucha na noc to dobra sprawa, Majcia była ze mną cały czas i to jednak po porodzie duuuuuuuuże obciążenie, choć cieszyłąm się z tego
 
sama nie wiem jak one te dzieciaczki dokarmiają...widziałam, że przynoszą je do mam już z samego ranka i dzidziusie cały dzień jadły od mamusi...
 
Witam!! Chciałam wam wszystkim polecić szpital MSWiA w Krakowie przy ul.Galla. Rodziłam tam swoją córcię Gabrysię 3 tygodnie temu. opieka, lekarze, położne są super i cała atmosfera wpływa naprawde korzystnie przetrwać te trudne, ale piękne chwile. oddział można zobaczyc w kazdej chwili, a sala do porodów rodzinnych jest super.Polecam :)
 
Margarita jeslo dokarmiaja to sztucznym mlekiem, taki maluch moze miec przerwy w cycaniu do 3 godzin, dokarmianie sztuczne hamuje twoja laktacje, wiec trzeba uwazac zeby nie stracic pokarmu, chyba ze one w nocy przywoza maluchy na papu, tak jest w Rydygiera
 
Zaczynam sie powaznie zastanawiac gdzie urodzic...jestem zadowolona z wizyt w SPESie, ale to tylko wizyty...co prawda lezalam na sali i wiem, ze atmosfera jest fajna, a dziewczyny chwalily sam przebieg i pomoc w porodzie. Jednak dalej się waham. Widzę tyle różnych opini-nawet skrajnych o tych samych szpitalach. Jelłi nie będzie komplikacji, to myślę, że wszedzie latwo sie rodzi, ale co jesli cos sie zlego wydarzy? Tego sie boje! Gdzie tak naprawde najbezpieczniej rodzic?? I czy jesli kontunuuje wizyty w 1 klinice, moge rodzic w innym szpitalu? Prosze pomozcie! Pozdrawiam!
 
Margarita grunt to spokój, mój poród był trochę skomplikowany :) urodziłam 15 dni po terminie i to przez cc, na usg okazało się że nie ma wód płodowych, są oznaki przenoszenia ciąży, na ktg zaczęło tętno spadać, ja po oxytocynie ni miała żadnego skurczu, nic się nie działo, więc czybko cesraka i małą miała 10/10 !!!!!!!!! rodziłam w Żeromskim i wiem że dzięki lekarzom Majcia jest zdrowa i mimo zagrożenia zamartwicą płodową wszystko skończyło się dobrze, ja nie ufam tym prywatnym klinikom, w ciąży tez nie chodziłam prywatnie i cieszę się z tego, miałam na prawdę dobrą lekarkę
 
witam bardzo bym prosiła o radę na temat szpitala na kopernika. Rodziłam tam 2 razy i byłam bardzo zadowolona (ale było to 7 lat temu) lecz nie wiem jak tam teraz jest .Jaka jest opieka w czasie porodu i po ?? I oczywiście chodzi mi też o opiekę nad maluszkiem . Bardzo proszę o radę bo lipiec niedaleko a ja dalej niewiem na co się nastawić
 
reklama
Do góry