reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne - ŁÓDŹ I OKOLICE

Wszystkim niezdecydowanym przyszłym mamą polecam stronę Rodzić po Ludzku. Mi bardzo pomogła w wyborze łódzkiego szpitala i nie zawiodłam się na opiniach tam zamieszczonych. Rodziłam w tym roku w Koperniku i jestem bardzo zadowolona. Wszystkim polecam
 
reklama
Dr. Siech znam, ale byłam u niej dawno temu, jeszcze przed ciążą, jako nastolatka. Wtedy wydała mi się miła, ale tylko tyle mogę o niej powiedzieć. Znam ją tylko dlatego, że mieszka w Aleksandrowie.
Nic poza tym... Nie wiem, czy inne łodzianki ją będą znały a aleksandrowianek tutaj mało.
 
Wszystkim niezdecydowanym przyszłym mamą polecam stronę Rodzić po Ludzku. Mi bardzo pomogła w wyborze łódzkiego szpitala i nie zawiodłam się na opiniach tam zamieszczonych. Rodziłam w tym roku w Koperniku i jestem bardzo zadowolona. Wszystkim polecam

Witam, a miałaś Marianno jakiegoś lekarza prowadzącego z Kopernika?Ja będę rodzić w sierpniu i bardzo sie zastanawiam nad tym szpitalem. Obecnie chodzę do dr Gottwalda.Wcześniej chodziłam do ICZM ale nie byłam zadowolona z lekarza prowadzącego i sie przepisałam. Pierwsze dziecko rodziłam w Matce Polce, narzekać nie mam powodu a wręcz wspominam samą porodówkę (jeśli w ogóle można:-p wspominać porodówkę miło) i oddział noworodkowy bradzo miło. Widocznie miałam szczęście:-) ale teraz jakoś się bronię przed porodem w Matce Polce.
A czy wiesz czy w Koperniku są porody w wodzie?
 
witam!
ja pierwsze dziecko rodziłam w CZMP na oddziale perinatoligii III sam poród wspominam w sumie dobrze, lekarka bardzo sympatyczna, położne też. poten minusem był fakt iz do dziecka trzeba było iść spory kawałek i krzesła niewygodne, nie wspomnę juz o porach karmienia co 3 godz. w międzyczasie panie nie chciały wpuszczać na oddział noworodkowy.
teraz też mam zamiar rodzic w CZMP ale tym razem na innym oddziale- tak zeby być przy dziecku-słyszałam, ze perinatologia II i I są pod tym wzg duzo lepsze bo pokoje dziecięce są tuż obok.
 
Witam,
I to oddział matczyno-płodowy, a II to patologii ciąży i na nich dzieci rzeczywiście leżą i śpią razem z matkami. Tylko na perinatologii jest inaczej - noworodki są oddzielnie-i nic się nie zmieniło w tej kwestii- koleżanka rodziła w lutym i też bardzo jej się to nie podobało!!!
A czy ktoś rodził ostatnio w Koperniku??????????????
 
Ja w najbliższą środę będę miała planowane cc w szpitalu Madurowicza. Leżałam 2 razy w tym szpitalu na OCP w związku z cholestazą. Słyszałam wiele pozytywnych opini o tym szpitalu (negatywnych zresztą też) i mam nadzieję że wszsytko będzie ok. Ponadto wszystkim przyszłym mamom poszukującym dobrej i fachowej opieki na czas ciąży polecam mojego lekarza prowadzącego dr Krzysztofa Strużyckiego. Przemiły człowiek i moim zdaniem dobry fachowiec. Każdą pacjentkę traktuje naprawdę indywidualnie. Jak leżałam w szpitalu to się bardzo interesował i moim stanem, badaniami itp. Pracuje w szpitalu Madurowicza.
 
reklama
Do góry