reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

Klamkato nie jest głupie pytanie :) ja też sie w tym pogubiłam. Najlepiej jak pochodzisz po szpitalach i je pooglądasz.
Ja dzwoniłam dowiadywałam się kiedy można,nie ma teraz z tym poroblemu,położne oprowadzają, opisują i odpowiadają na pytania.
Dzieki temu taż zoriętujesz sie czy personel jest miły :) a różnie z tym bywa.
Ja wybrałam solec co pociągneło za sobą to że poszłam do szkoły rodzenia położnej pracującej tam.Podobno to popmaga w pózniejszym dostaniu sie do szpitala-nie wiem czy to prawda.
Wydaje mi sie że z 100% załatwieniem szpitala na czas kiedy się rodzi to ciężka sprawa.
Wiesz wybrałam szpital,chodziłam do kokretnej szkoły rodzenia ,jestem umuwiona z połozna z tego szpitala...ale jeśli bede miała pecha i zaczne rozic w momęcie kiedy wszystkie łóżka będą zajęte przecież nie wyrzucą już rodzacej na korytarz bo przyszła z ulicy ;)
Słyzałam różne historie,opinnie...wydaje mi się że trudno mieć zabukowany szpital na sto procent
Powodzenia w szukaniu
 
reklama
Hmm,teraz to sie przerazilam. Wlasnie zamierzalam tam rodzic,bo mialam dobre doswiadczenia z tego szpitala i polecaly go wszystkie znajome ktore tam urodzily. Sama lezalam na patologii ciazy(juz po remoncie) i zlego slowa nie moge powiedziec. Mysle ze jakis problem znajdzie sie w kazdym szpitalu wiec pewnie nie ma co panikowac. Ilez ja zlego slyszalam np. o Sw.Zofii,nie wspominajac o Madalinskiego. Na szczescie mam jeszcze troche czasu wiec powaznie sie zatanowie i poczytam informacje od mam doswiadczonych. Jak ktos ma jeszcze jakies doswiadczenia z tego szpitala to piszcie prosze,bo jestem bardzo ciekawa.
 
Witam:) Mam termin na 27 marca:) Na sama mysl o porodzie robi mi sie slabo, boje sie jak cholera:( A jeszcze jak sie naczytalam opinni negatywnych o szpitalach to az wlos sie jezy i co do cen i co do fachowej opieki, a wiadomo ze jak sie ma troskliwsza opieke i duzo serdecznosci to przynajmniej bezpiecznie sie mozna czuc. naiszcie mi prosze co sadzicie o Madalińskiego albo Woloskiej Wielkie biziaczki dla was :) cmok :)
 
Moja znajmowa rodziła na Wołoskiej - była zachwycona. Ale wzieła sobie VIP room. Ja rodziłam na Starynkiewicza i naprawdę zachwalam oraz moge polecić położną, która była dla mnie jak matka. Zapłaciłam jej i za pokój (VIP room) i muszę Wam powiedzieć... Że z największą przyjemnością tam wrócę :)

Buziaczki dla Brzuszków.
 
Dziewczyny, oczywiście, że jeśli opłaciłyście położną i pobyt w VIP-roomie, to z przyjemnością wrócicie do tych szpitali. Nie bez kozery przecież robi się takie rzeczy. Opłacamy to, by mieć lepiej niż inne, które nie płacą. Dlaczego? Bo może być różnie.
Ja też z wielkim sentymentem wspominam obydwa szpitale, w których rodziłam. Ale też nie do końca może to być obiektywna ocena, bo w obydwu miałam znajomych lekarzy, z czego w jednym samego ordynatora, który mnie przyjmował. A wici o tym pewnie się rozeszły...

Niemniej jednak na Solcu byłam kilka razy podczas obydwu ciąż i szczerze go polecam.

Zaznaczam, że za nic nie płaciłam, poza tym, że w Wołominie za obecność ojca dziecka przy porodzie.

pozdrawiam wszystkie przyszłe rodzące.
 
reklama
Ja rodzialm w "slynnym" szpiatlu an Zelaznej 3 miesiace temu i jestem zachwycona. Zaplacilam tylko za obecnosc ojca dziecka przy CC. Polozne, lekarze, nawet salowe fantastyczne. Jezeli kiedys bede rodzic to tylko tam:)
 
Do góry