reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

Witajcie,
Mam termin na kwiecień. Zdecydowaliśmy się już z mężem że będziemy rodzić w szpitalu na Solcu, chcemy "wykupić" położną i nie za bardzo wiemy którą ?! Bardzo nam zależy na fachowości i ludzkości ze strony położnej, zależy mi na osobie która będzie mnie wpsirać oprócz męża w tym ważnym wydarzeniu..

Dużo dobryc opini słyszałam o położnej pani Iwonie Oksięckiej, znacie może tą położną?

Z góry dziękuje!
 
reklama
Ja też rodziłam na Żelaznej, za nic nie płaciłam, był ze mną mąż i jestem zadowolona, chociaz...może położna by się bardziej wczuła w rolę gdyby jej sie zapłaciło. Tego dnia co ja rodziłam było 17 porodów, więc położna latała od jednej pacjentki do drugiej więc zadna nie zajeła sie tak całym sercem, to chyba jedyny minus, ale do samego porodu potrafiła dopingowac i zmotywować. Za to położne juz na salach poporodowych super, oddane całym sercem matce, a szczególnie dzidziusiowi,znały każde dziecko z imienia naprawde super!!!
 
Anek, w ostatnich godzinach mojego porodu zaczęła dyżur polożna Iwona, ale nie pamiętam Jej nazwiska. W każdym bądź razie super kobitka. Świetnie się mną zajęła. Jak byłam na Solcu pod koniec drugiej ciąży, to pytałam się o Nią i powiedziano mi, że sama jest w ciąży :laugh: i jest na zwolnieniu.

Ale nie wiem, czy to Ona. Może zadzwoń i się upewnij. A mogę też polecić Ci położną Małgosię (taka niska, szczupła, z krótkimi włosami). Ale niestety problem polega na tym, że też nie pamiętam nazwiska. Poza tym położna Krystyna Komosa jest super. Sama miałam z Nią rodzić, polecił mi Ją mój lekarz prowadzący Dr Pałaszewski, ale w końcu los sprawił, że nie miałam żadnej opłaconej położnej i też bardzo dobrze wyszło.
Chodziłam do szkoly rodzenia Krystyny Komosy.

pozdrawiam i życzę wiele szczęścia
 
Tiger dziękuje pięknie za informacje :-*
Przepraszam, ze zapytam ,ale kiedy dokładnie o nią pytałaś ? Jestem ciekwawa czy jeszcze jest w ciązy czy juz z maleństwem :)
Chyba zadzwonię na Solec i dopytam sie o wszystko :)
Jeszcze raz dziekuje, pozdrawiam cieplutko!
 
Anek, pytałam się w pierwszej dekadzie października, bo wtedy ostatni raz byłam na Solcu. Więc nawet jeśli już urodziła, to pewnie jest na macierzyńskim. A jak się już dowiesz, czy to Ona, to daj proszę znać, bo trochę mi głupio, że nie znam nazwiska tak fajnej położnej...

pozdrowionka, a dla Maluszka
562.gif
w brzuszku buziaczki
I nie ma za co.i
 
Ja też sie zastanawialam nad tym szpitalem, siostra mojego męza rodziła tam dwoje dzieci i nie nazeka ( co prawda przed remontem) ale sama lezałam tam po remoncie i nie moge narzekac. Dodatkowo tam chodzę do przychodni od początku ciąży.
 
skowonek pisze:
dziewczyny czy znacie namiary na jakąś dobrą położną ze św. Zofii ???
Mam termin na początek marca i chciałabym wcześniej umówić się z położną. Może któraś z was rodziła w tym szpitalu i jest bardzo zadowolona ze swojej położnej  :D
lub może któraś z waszych koleżanek rodziła w św. Zofii z miłą, profesjonalną położną, która nie lubi nacinać krocza i nie jest bardzo przeciwna znieczuleniu zenątrzoponowemu...

pozdrawiam wszystkie przyszłe i obecne mamusie
aga

Witam, dopiero weszlam na to forum, moge polecic z cala odpowiedzialnoscia Jeanette Kalyte. Dwa razy z nia rodzilam, a nie jestem znana gwiazda czy piosenkarka :). Tylko do niej trzeba sie wczesniej umawiac - najlepiej 3-4 m-ce przed bo ma rzeczywiscie zapchany kalendarz. Prowadzi tez szkole rodzenia wiec mozesz tam ja spotkac, wtedy napewno poznasz ja blizej i zobaczysz czy ci odpowiada.
Pozdrawiam
Anetta
 
skowronek pisze:
Ja chyba tez sie ciesze ze ona nie miala miejsca ... bo slyszalam ze jest troche przereklamowana.....
A wiele dobrych opinii o innych poloznych rowniez krazy...:-)
Agatka na kiedy masz termin?

Nie jest przereklamowana. Rzeczywiscie jest najlepsza!
Uratowala zycie mojego dziecka...

Pozdrawiam
 
reklama
Witam:)))
Dziewczyny błagam, napiszcie cos o tym szpitalu, co sądzicie? Moze ktos tam rodzil nie dawno i moze cos napisac. Polecic jakiegos lekarza albo polozna stamtad. Prosze o pomoc. Pozdrawiam was Kasia
 
Do góry