reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, połozne , lekarze TRÓJMIASTO

No moj syn wazyl 4200,takze zdrowy sie urodzil,lekarze czekali do samego konca asz urodze sama,ale potem sie borykalam z moim zdrowiem,no mogli zrobic cc byloby o wiele szybciej i ja nie meczylabym sie tak pozniej ze soba.
 
reklama
Witam wszystkie forumowiczki! Mam termin na 30.09 i jestem zdecydowana na Zaspę. Wśród moich znajomych było wiele pochlebnych opinii dot. szpitala zarówno wojewódzkiego jak i Zaspy. Z negatywnymi opiniami spotkałam się jedynie w internecie, ale nie czarujmy się, w każdym szpitalu zawsze znajdzie się taka "czarna owca" bez zrozumienia dla pacjenta. No i druga strona medalu - jak różni lekarze, tak różne pacjentki z różnymi progami bólu. Poza tym jeśli trafi typowa księżniczka do szpitala publicznego to na pewno zadowolona nie wyjdzie :-p Najlepiej iść rodzić z nastawieniem takim po środku aby nie było rozczarowania (chyba że będzie ono miłe:-)).
2 m-ce temu na Zaspie rodziła moja znajoma i była zadowolona choć przyznała że musiała parę razy stoczyć walkę o pomoc dla siebie i maleństwa. Za to później położne skakały wokół niej bez żadnego ale :-D. Aha, po porodzie matki są na jednej sali z dzieciaczkami.
 
wszedzie moze byc do dupy jak sie nie bedzie mialo szczescia, jezeli na dyzurze lekarz srednio przyjmuje ok 50/60 porodów, i ten 60 trafi na was,to nie liczcie ze bedziecie traktowane jak królewny gdziekolwiek...:szok:
 
wszedzie moze byc do dupy jak sie nie bedzie mialo szczescia, jezeli na dyzurze lekarz srednio przyjmuje ok 50/60 porodów, i ten 60 trafi na was,to nie liczcie ze bedziecie traktowane jak królewny gdziekolwiek...:szok:

Teee... encyklopedia... Znasz osobiście lekarza, który na dyżurze przyjął ok 50/60 porodów??????? Ty czytasz w ogóle to co piszesz?:no::no::no:
 
Ja się zdecydowałam na zaspę a tu mi nagle koleżanka mówi że ona jak tam pojechała to jej nie przyjęli i nawet karetki nie użyczyli żeby ją przewieźli gdzie indziej... i teraz to już sama nie wiem ... w Wojewódzkim boje się że jak będzie potrzebna cesarka to będą się ociągać ... ;/
 
a jak myslisz kobieto w ciagu dyzuru ktory trwa srednio 36 godzin,to ci jedno bedzie odbierał?wylosuje sobie ciebie zebys byla traktowana jak ksiezniczka, i osobiscie bedzie czekal po godzinach az urodzisz gdybys nie wyrobila sie podczas jego zmiany...jezzuuu co za myslenie?
 
pelasia - z twoich postów wynika że masz jakieś problemy emocjonalne ze sobą ..
50 porodów , który szpital ma aż tyle w ciągu nawet 36 godzin . Ty wogóle masz dzieci i wiesz o czym piszesz ?

Dziewczyny przeczytajcie sobie co ta panna wypisuje na różnych watkach ..ha ha
 
Oj Ania, byś się zdziwiła...
Wiem osobiście że w Wejherowie w weekend 60 porodów to standardowa ilość (sob plus niedz), w tygodniu jest więcej, bo w weekend nie ma planowanych cc, raczej nie przyspieszają oxy (bo nie ma lekarzy) itp itd. A na dyżurze jest wtedy dwóch lekarzy.
 
pelasia - z twoich postów wynika że masz jakieś problemy emocjonalne ze sobą ..
50 porodów , który szpital ma aż tyle w ciągu nawet 36 godzin . Ty wogóle masz dzieci i wiesz o czym piszesz ?

Dziewczyny przeczytajcie sobie co ta panna wypisuje na różnych watkach ..ha ha
problemy emocjonalne - to masz ty, skoro smiejesz sie ze mnie za to ze przedstawiam jakie sa realia, to jest rzeczywistosc przecietnego szpitala!myslicie ze lekarz pracuje po 8 godzin?8-16?. Wlasnie tak to wyglada, chcesz sie bardziej posmiac?zapytaj jakiegokolwiek lekarza jaka jest srednia porodow...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry