reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SZTUCZNE MLEKO

reklama
Dara ja podawałam mojemu synkowi nutramigen ale po miesiącu zmieniłam na mleko sojowe ISOMIL, bo po tamtym strasznie ulewał i wymiotował. A to jest o wiele smaczniejsze i tańsze :-) :tak:

Dzieci karmione sztuszcznie powinny pic bardzo dużo :tak: Kiedyś przeczytałam w jakiejś gazecie o dzieciach, że soczku dziecko powinno wypic w zależności od tego ile ma miesięcy tz. jeśli ma 4 miesiące to 40ml, jeśli 5 to 50 ml itd.) Natomiast herbatek może pic dowolną ilośc, najlepiej jeśli pije dużo bo wtedy nie ma problemów z kupkami :tak:

Pozdrawiam wszystki mamusie i ich pociechy ;-) :-)
 
to mon_ka:
probowalismy sojowe PROSOBEE (bez efektu, bo nie chciala tego pic, a ja nie nalegalam), ale gastroenterolog, do ktorej nas skierowano, powiedziala, bym odstawila to, bo soja daje jakies uczulenie krzyzowe, czy jakos tak...
zreszta po nutra tez mi zwymiotowala, jak po pepti, ale tym razem stawiam na przeciazenie zoladka (tydz temu nutre wupila wreszcie jak miala juz 6 godz po jedzeniu, a ja glupia za godzine zaserwowalam jej pelen obiadek i wyslalam na spacer - no i po 2 godz. zaczelo sie).
ale wczoraj znow byly wymioty - znow zwrocila pbiadek po spacerze(bylo miesko z kurczaka ze sloiczka gerbera, i juz go kiedys jadla - bez sensacji). juz nie wiem, o co chodzi z tym zoladkiem :(.
 
Dara to faktycznie nie masz za ciekawie :no: Biedna dziecinka tak się męczy :-( Ale wierze i trzymam kciuki żeby wszystko się unormowało z jedzonkiem :tak: ;-)
Zszokowałaś mnie tym co napisałaś o soji :szok: :baffled: ale skoro mój lekarz to mleczko przepisał to chyba mojemu synkowi nie zaszkodzi :confused:
Pozdrawiam i trzymamy z synkiem kciuki za Twoja córeczke ;-) :tak: :-)
 
Czy jest ktoś na forum karmiący butleką?? Szukam postów dotyczących takiego karmienia ale nie mogę nic znaleźć. Chodzi mi o wprowadzanie herbatek, zaczęłam podawać herbatki tylko nie wiem czy dobrze robię, do tej pory mały pił samo mleko i wypijał praiwe 1000g na dobę, teraz przy herbatkach pije znacznie mniej. Pojawił się kolejny problem. Do tej pory nie łykał tyle powietrza a teraz przy karmieniu łyka haust za haustem i krzyczy w niebogłosy, bardzo trudno go jest nakarmić, nie wiem czy moze herbatki powodują jakieś nasilenie głodu. W jakim odstępie czasu po herbatce podawać mleko? Normalnie bez herbatek pił mleczko prawie co 3h tyle, że przez całą dobę a teraz wychodzi jakas herbatka i mleko wypada prawie co 4h, już sama nie wiem czy to dobrze i czy możliwe jest żeby ze zmęczenia nie mógł jeść?
 
reklama
Witajcie!
Jestem tu nowa i mam bardzo ważne dla mnie pytanie - a mianowicie jakie mleko następne najlepiej zacząć podawać? Moja córcia ma prawie 5 miesięcy i chciałabym powoli przyzwyczajać ją do mleka modyfikowanego ( Na początku raz dziennie ) Paulinka do tej pory nie wykazywała żadnych reakcji alergicznych i ma się super...:-)
 
Do góry