reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam mam mieszkających w Niemczech. Okolice Fuldy, bad salzschlirf

reklama
Witam się i ja[emoji4]może znajdzie się ktoś w moim mieście albo okolicy,mieszkam z rodziną w Marburgu...jeśli o mnie chodzi to spotykam się z mama mi,ale chciałabym bardzo mieć kontakt z rodaczką i jej pociechą/ pociechami ....może się ktoś znajdzie
 
Witam się i ja[emoji4]może znajdzie się ktoś w moim mieście albo okolicy,mieszkam z rodziną w Marburgu...jeśli o mnie chodzi to spotykam się z mama mi,ale chciałabym bardzo mieć kontakt z rodaczką i jej pociechą/ pociechami ....może się ktoś znajdzie
Ja mam do Ciebie około 300km ale.... zawsze można popisać wiem jak człowiek czuje się czasami osamotniony za granicą. Jak coś mieszkam okolice Stuttgartu :) od 4 lat w de, mam dwóch Synkow.
 
Ja mam do Ciebie około 300km ale.... zawsze można popisać wiem jak człowiek czuje się czasami osamotniony za granicą. Jak coś mieszkam okolice Stuttgartu :) od 4 lat w de, mam dwóch Synkow.
A dodam jeszcze że też mam tu kontakt z ludźmi jednak są dość specyficzni raczej Polacy dla siebie tutaj nie są zbyt przyjaźni trafiłam na materialistow w większości ale o tym nie będę tu teraz pisać. Mam dwie dobre koleżanki jedną w Berlinie i jedna tu w okolicy poza tym Niemki ale to też inna specyfika znajomości
 
Veronica

Wnioskuję po wypowiedzi, że znasz język niemiecki. Niestety mimo moich starań nauki języka idzie mi to bardzo źle. Co też wplywa na jakikolwiek kontakt z ludźmi. Nie to, że nie próbuje. Chciałabym poznać inne mamy polki, wiadomo że obowiązków w domu przy dziecku ma się sporo ale kontakt z kimś na pewno by mi pomogl w codziennej rutynie. A tutaj poznałam bardzo mało osób.
Myślę że język nauczysz się tylko go praktykując suche słówka to mało :/
 
Hej dziewczyny! Jestescie tu jeszcze? Z tej strony Paulina, okolice Mannheim, 5 lat w niemczech :) niby pelno polakow do okola a jednak nie ma nikogo[emoji87] jak to dziala wszystko [emoji23]
 
Nie wiem jak to działa ale u mnie jest podobnie :) też będę teraz piąty rok tu spędzać. Jak Ci się tu mieszka? Tęsknisz za Polska?
Hej dziewczyny! Jestescie tu jeszcze? Z tej strony Paulina, okolice Mannheim, 5 lat w niemczech :) niby pelno polakow do okola a jednak nie ma nikogo[emoji87] jak to dziala wszystko [emoji23]
 
reklama
Nie wiem jak to działa ale u mnie jest podobnie :) też będę teraz piąty rok tu spędzać. Jak Ci się tu mieszka? Tęsknisz za Polska?

Oj tesknie, moze nie tyle co za polska ale za rodzina . Mimo to i tak bym nie chciala wracac do polski na stale, tutaj dobrze mi sie zyje, na pewno lzej niz tam:) a ty? Chcialabys wrocic.? :) [emoji4]
 
Do góry