reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szymon, 24tc-siłacz mój najdroższy.....

No jest As, to wiadoma sprawa przecież :)
Mnie się wydaje, że Szymonek nie przybiera teraz, bo on bardzo do przodu poszedł ruchowo i to mu idzie cała energia, ale jeśli tylko oczywiście chcesz to go przebadaj.
Wojtek jak był mniejszy to byle jak przybierał, obecnie też bywa różnie, grunt, że odrobinę chociaż, i pomału ale rośnie.
Obecnie nosi zazwyczaj 92.
 
reklama
Wiolu gratuluje Wam i Szymonkowi. powinniscie isc do tej madrej pani doktor i pokazac jej jak wyglada to "MPD", a Szymonek powinien jej pokazac jak pieknie chodzi. nasze dzieciaczki sa silne, kazdy kiedys osiagnie swoje. straszyla kobieta i tyle.
 
No własnie chyba już więcej u owego p. doktora sie nie pokażemy...nie będziemy się mu chwalić, swoje wiemy, a nóż wyskoczy z inną głupią teorią, a nadopiekuńcza matka nie będzie spać nocami hehehehe.
 
moja karolinka tez nie przybiera na wadze teraz wrecz spadła poniewaz cały miesiąc chorowała, ale je dużo ale nie da sie za nią nadązyc ruchowo wiec przypuszczam ze wszystko spala , nie potrafi ani minuty posiedzieć, wszędzie jest jej pełno. ważne ze ida do przodu, z reguły wszystkie wczesniaki sa szczupłe.
 
Mój też je sporo i nie tyje.Wzrost i waga miesiąc temu 9,500 kg i 86 cm wzrostu co daje mniej niż 3 centyl i 50 centyl na siatce dla dzieci donoszonych bo dla wcześniaków jest do 2 lat tylko.
Nasza neonatolog mówi że to wcześniactwo i geny ale kazała nam iść do endokrynologa aby sprawdzić czy wszystko jest ok tak dla świętego spokoju i mówi że najważniejsze że rośnie w górę.
Dziś zjadł.
Kasza,serek danio,parówka i kromka bułki,kisiel,chrupki kukurydziane.Obiad słoiczek 200 gram gerber za dwie godziny połowę kotleta z karkówki troszkę kaszy gryczanej i ogórka kiszonego.Banan cały,dwie mamby,połowę kiwi ze mną.Kolacja nie chce już kaszki jeść zjada jedną dużą kanapkę z szynką z ciemnym pieczywem i dwa kawałki ptasiego mleczka:) Nie jest to mało a chudy jak wiór.
 
reklama
Niedawo poznałam dziewczynkę, wcześniaczka, która ma 11 lat. Jest kolezanką mojego Filipka. Malutka, drobniutka, ale potrafi postawić chłopaków do pionu. Z tego co zdążyłam sie zorientować to skrajne wcześniaczki są drobniejsze, ale w małym ciele wielki duch :-)
 
Do góry