reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tabletki antykoncepcyjne

reklama
Chodzi mi o to czy jak występuje krawienie z odstawienia i występują skrzepy to można wykluczyć ciąże
 
Nie jest pierwsze opakowanie
Po drugie nie jestem kobieta tylko facetem pytam bo to chodzi o moja dziewczynę
wystarczyło, że Twoja kobieta przeczyta ulotkę tabletek anty. Krwawienie pojawia się Ok 2-4 dni po tabletce zwykłej. Trwa różnie. Test s krwi 15 dni po stosunku jest wiarygodny i żadne tabletki anty nie maja na niego wpływu.
 
wystarczyło, że Twoja kobieta przeczyta ulotkę tabletek anty. Krwawienie pojawia się Ok 2-4 dni po tabletce zwykłej. Trwa różnie. Test s krwi 15 dni po stosunku jest wiarygodny i żadne tabletki anty nie maja na niego wpływu.
Rozumiem Dziękuje za odpowiedzi po prosyu bardzo się stresuje ja czy moja kobieta nie jest
 
to musiałyby być jakieś super plemniki. Rzadko kiedy dożywają 5 dni.. biologia była w szkole. Skoro masz dostęp do forum to do Google tez na 100% masz dostęp. Wystarczy wpisać pytanie.
Wie pani na internecie piszą różnie różne są artykuły itp wiec wole dopytać się osób które są od nas starsze i więcej życia przeżyły i maje większa wiedzę
 
reklama
Wie pani na internecie piszą różnie różne są artykuły itp wiec wole dopytać się osób które są od nas starsze i więcej życia przeżyły i maje większa wiedzę
w takim razie udzieliłam odpowiedzi na te pytania i nie ma sensu zadawać ich po kilka razu. Nikt Was nie zapewni o tym czy jest ciąża czy jej nie ma. Zróbcie badania z krwi i będzie 100% pewności.
 
Do góry