reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

Wykombinowałam w swoim małym móżdżku (bo jeszcze nie skończyłam 13 lat), że żadna indywidualność, oryginalność i inność nie ma prawa bytu tu....
 
reklama
hej dziewczynki
witam się niedzielnie :-) ja też mam grille za sobą więc się z wami solidaryzuję :-p:-p:-p teściowie wyjechali i normalnie chyba się do domku przeniosę ;-)
Anitka super ogródeczek i basen fajny macie :tak: przejeżdżałam wczoraj bo babcie mam koło ciebie ;-)

na razie zmykam :happy2: fajnie że spotkanie udane :tak:
 
Nikia pije bardzo dużo tylko jeść za bardzo nie chce. Temperatura mu skacze i max miał dzisiaj 38,5 ale objawów dodatkowych nie ma dlatego dzisiaj pozwoliłam mu trochę popływać w basenie ale daliśmy ciepłą wodę.
Jutro pewnie przejdę się do lekarza bo obudził się prze chwilą cały mokry z płaczem. Już ponad 20 min go uspokajamy ale Dawid wkroczył mnie i mamę wywalił i Matuś jest cicho. Mam nadzieję że już usnął na dobre :baffled:
 
reklama
Do góry