reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

reklama
Dobranoc
goodnightwhite.gif

00079.gif
 
hejka
Ania udanego wyjazdu:tak:
Karolcia dałas go do basenu przy goraczce?mi zawsze lekarze po spadnieciu goraczki kaza odczekac dzien i dopiero wychodzic a o kapieli nie wspomne:no: mam nadzieje ze Matusiowi nic nie bedzie zdrówka
Skoro jestesmy przy goraczkach to Kondzik tez ma :dry: i dzis idziemy do lekarza:-(
Agawa i jak ruszyłas sie:-D:-p
 
dobry dobry :-)

Karolcia ja też bym nie dawała Matiego do basenu z gorączką

Agawa, masz wolną chatę zatem, dosłownie :tak:

Ania udanego wyjazdu ! :happy2:
 
Dzień Dobry :-)

Widze ze u wszystkich weekendzik udany :-);-)
U nas tez ;-) cała sobote i niedziele pluskalismy sie na Dwudniakach , super było . A mój mały pływak juz nawet bez motylków próbuje pływac :-)

Karolcia zdrówka dla matusia , ja bym raczej nie ryzykowała kapieli przy gorączce

Ania udanego wypoczynku :-)
 
Jeśli chodzi o kąpiel przy gorączce to mój miał trzydniówkę i gorączkę ponad 39' to Agasiowa kazała go normalnie kąpać tylko w chłodniejszej wodzie i nawet po takiej kąpieli trochę mu spadała. Ja raczej przy gorączce nie wypuszczałabym dziecka na słońce.
 
reklama
witam :-)
A co to za gorączki ?? :-( Oby to nic poważnego :tak:
Ja przy gorączce też nie wychodzę, ale jak nie jest wysoka bardzo to kąpię normalnie.

Beatta niezły jest Oski :-) Ja nie umiem pływać - ale wstyd! :-D
Agawa ja nie oglądam horrorów, bo się boję, że zejdę na zawał potem :szok::-D
 
Do góry