reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

reklama
Ania wdanego wyjazdu :tak:

Mrowa byłaś u tego lekarza ? Jak Kondzik ??

Beatta to masz zdolnego synka :tak: Ja tam na ten przykład nawet z motylkami pływać nie potrafię :-(

ja po horrorze boję nocą do dzieci zajrzeć (że mnie po drodze coś za nogę złapie :-D
więc też nie oglądam:happy2:
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Ja też na horrory już jestem za stara ;-)

Ale nam się dobre teściowe trafiły ;-)
mi też ,mi też :-D:-D:-D ciasta może i nie mam, ale dostałam za to pyszny likierek :-)

Karola
i jak u lekarza ?
 
heloł :-)

Karolcia Madzia zdówka dla chłopaków ( ciekawe co się przyplątało :baffled::confused:)

NIkia Kasia a ja mam ciacho od Tatrzańskiej :-D

Mini podzieliłabyś się likierem a nie tak smaka robić:tak:

my w sobotę pojechaliśmy do Szczawnicy ( sami ;-) ) fajnie było :-)
 
mi chodziło rzecz jasna o kapiel w basenie a nie taka codzienna;-)
Kondzik ok, oprócz goraczki mu ni nie dolega, byc moze to 3-dniówka.
Annaczka czyzby koniec cichych dni?
 
Byłam z nim u lekarza. Gorączka jest wynikiem pogryzień przez komary i nie ma problemu z kąpielą w basenie pod warunkiem że nie ma wiatru i nie jest w słońcu.

U mnie jest mama i nie bardzo mam czas Was podczytać ;-)
 
Ostatnia edycja:
Hejka!!!

Aniutka tak myślałam że to Szczawnica:tak::tak::tak:a Marcelek z kim został???takie wypady we dwoje sa supcio....:happy2::happy2:to koniec cichych????eh...uwielbiam Szczawnice...ja zaliczyłam w sobote Krynice a wczoraj smażyłam sie na Radłowie z s i Tuliśkiem:cool2::cool2::cool2:
Karolcia zdrówka dla Matuśka...moze wapno mu podawaj:-:)-:)-(
Zdrówka dlaKondzika
Mini likierek powiadasz:-D:-Dto lece do Ciebie ale na pusto nie przyjde :-D:-D:-Dciacho jakies upieke:-D:-D:-D
 
reklama
Nikia Ty mnie chyba nie doceniasz w chwili jak pisałam tego posta o cieście to już go nie było :zawstydzona/y::-D

ciche dni trochę się podgłośniły :-D;-) Marcel został z opiekunką :-)

Mini Ty tak nie szastaj zaproszeniami do siebie bo wiesz - ja już u każdej byłam:-D dziewczyny coś o tym wiedzą :-D
 
Do góry