reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

Oj jakie Wy tu macie ostre koleżanki, ale spokojnie ja nie ulegam wpływom:) serdecznie Was witam i idę się pakować ,mam wrażenie ,że zamiast mniej ,tego wszytkoego jest coraz więcej;/;/;/
Miłego pakowania :-) I odezwij się z Tarnowa ;-)(mieszkam na tej samej ulicy więc jest szansa na spotkanie ;-))
 
reklama
reklama
Cześc Dziewczyny :)
Mam nadzieję, że mnie jeszcze pamiętacie i przyjmiecie z powrotem :) plissssss:)
Przepadłam ponieważ strasznie dużo działo się ostatnio w moim życiu służbowym, przybyło mi masę obowiązków (bynajmniej nie awans :no: ), jeżdżę teraz baaardzo dużo i sama (w jeden dzien potrafię zrobić nawet 800 km, jest jakimś kosmosem zważywszy moją sierotowatość przy robieniu prawka ;) ) . No, w każdym razie zalatana jestem masakrycznie, ale mam nadzieję, że to się zmieni. Emka rośnie jak na drożdżach, po wakacyjnych wycieczkach wróciła do przedszkola i strasznie się cieszy z tego powodu :)
 
Do góry