reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tatusiowie...

reklama
Pogratulawać męża!!! Każda by chciała takiego mieć!!

dev067pr___.png
 
Marteczka nie przesadzajmy - swoje za uszami to on ma pomimo tego, ze wczoraj znowu upiekł mi sernik (roztyć mnie chce czy co??):tak:
 
Asze jasne... mi tylko o serniczek chodzi mam takiego smaka na sernik ze szok. Chyba poprosze Jacka zeby do mojej mamy zajechał po sernik dla mnie:-):-):-)
 
I mówi się,że to my mamy humory:wściekła/y:!A mój facet takie pierdoły sadzi i wogóle nie wiem czy ja tego nie widziałam,czy taki nie był:baffled:.Tak mnie wku...że już wolę jak go w domu nie ma!:no:Aż wczoraj oberwało mu się od znajomych:angry:.A teraz jeszcze śpi-oczywiście w pokoju obok:dry:
 
reklama
Do góry