reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Teściowie, rodzice... temat rzeka

nina, biedactwo ty... więzienie za życia co? :-:)zawstydzona/y:
AgA, hahaha aż parskłam śmiechem :szok: obydwie babcie wyglądają rewelacyjnie, takie zgrabniutkie :-) a powiem wam tak szczerze że ja to się zawsze bałam kobiet które maja pofarbowane włoski na czerwono-podobne, takie agresywne mi się wydają :szok::szok:
tsarina, czasem to ja naprawdę nie rozumiem dlaczego wszystkie babcie myślą że na pewno dzieciom jest zimno i trzeba im założyć czapke szalik itp itd :baffled: same niech się tak w lato ubiorą i zobaczą jak to fajnie jest :wściekła/y:
 
reklama
Często się zastanawiam co by napisac na tym wątku ale szczerze to nie mam co. Moi tesciowie mieszkają na mazurach a my na mazowszu .Dzieli nas parę ładnych kilometrów więc i kontakt sporadyczny.Teśc facet do rany przyłóż, a teściowa jak teściowa. Teściowa ma ograniczone pole do popisu ze względu na odleglośc i nie może wtrącic swoich pięciu groszy bo nie bardzo wie co się u nas dzieję.
Moi rodzice- nie są ze sobą. Tata ma dobry kontak z wnukami . Mama jest bardzo pomocna. Mikołajek przez pół mojej ciąży mieszkał z nią. Ja leżałam w szpitalu a mąż z synkiem mieszkał u niej..Mama rozpuszcza dzieciaki do granic możliwosci.

Nic więcej nie wypoce. Chwila , chwila, za tydzień startujemy nad morze i wpadniemy do tesciów.mam nadzieje,że jakieś cudowne porady bedę mogła wam przekazać.
 
a u mnie za dlugo cisza byla :-D tak wiec porada tesciowej nr. 5:
- nie wyciagamy gilusiów z noska dziecka ktore powstaly przez placz- poniewaz podczas tego zabiegu dziecko placze i katarek pojawia sie znowu :baffled:
no tak niby cos w tym prawdy jest ale mam zostawic zapchany nos bo i tak sie zaraz zapcha znowu ??? to tak samo powinnam zrobic z karmieniem- po co mam mu dawac jesc jak i tak zaraz bedzie znowu glodny he he he he :-D:-D:-D dziwne troche :-D:-D:-D

ta porada jak zwykle mnie bardzo rozbawila ale przez przypadek dowiedzialam sie ze podczas ktoregos ze spacerow tesciowa weszla do sklepu po wode (bo jej sie pic chcialo :-p) a malego zostawila przy kasie :szok::szok::szok::szok::szok: ale weszla przeciez tylko na chwile na sale !!!!!! Jezu jak ja to uslyszalam... byscie mnie widzialy !!!! No jak mozna zostawic dziecko przy kasie i sobie pojsc !!! Wiecej malego nie dostanie na spacer !!!! Jeszcze zdziwiona ze tak mnie to zdenerwowalo ale jak jej opowiedzialam pare historii (uslyszanych ale byc moze wymyslonych,) o wyciaganiu takich malych dzieci z wozka i uprowadzeniach w supremarketach to troche bylo jej glupio. Na koniec dodalam ze jak dorosla osoba moze byc tak nie odpowiedzialna :wściekła/y::angry:

Boże ześlij mi nową teściową proszę !!!!!!!
 
oooo a co tu nikt nie pisze :-:)-:)-( temat umarł chyba :sorry:
żadnych ploteczek, niusów?

ja swoje dostarcze dopiero po nowym roku, jak wróce z Polski ale wtedy to chyba cały dział będzie mój :-D:-D (jak znam moją teściówkę i jej dobre rady :eek:).

ostatnia jej rada:
juniorowi wprowadzamy powoli nutramigen, mały na początku nie chciał jeść, wypluwał, musiałam mieszać ze swoim...
teściówka na to - posłodź nutramigen :rofl2::rofl2:
hiiiiiiii
 
tak jak pisałam na głównym zamiast przygotować się na do rozmowy z szefem robie 1000 innych rzeczy :crazy: no i obiecuje sobie że jeszcze tylko jednego posta napisze i spadam na kanape jakiś film obejrzeć :tak:
bo jakoś nie pomyśle by do wyrka wskoczyć :eek:
 
:-D:-D:-D Widze że jakiś wieczony kopniak energii Cię dorwał. :-D:-D

Mi skoczyla temperatura, z tąd mój "szampański" chumor. :sorry:
 
reklama
Do góry