reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Teściowie, rodzice... temat rzeka

No i dziwić się że powstają dowcipy o teściowych. Niektórzy mówią że postawa przysłowiowej teściowej to stereotyp. Skąd zatem te wszystkie opowieści ? Przecież nie z d... :oo:

Aneteczka współczuję takiej mamuśki. Prawdziwa małpa :no: (wybacz, ale inaczej nazwać jej nie potrafię). Sama nie wiem która gorsza, Twoja czy malinkowa :confused:

malinka, mam podobne odczucia jak tsarina (z tymi serialami na Polsacie). No dosłownie aż mnie ciekawość od środka zżera. Może to nieładnie z mojej strony, bo to w końcu oparte na Twoim nieszczęściu, ale jak tu nie być pazernym na taką akcję :rofl2:

Jeśli chodzi o moich teściów, w zasadzie nie powinnam tu nic pisać, bo nie mogę narzekać. Teść to człowiek do rany przyłóż, dobry z natury. Słynna historia z jego młodości jak znalazł 100 zł na ulicy (w tamtych czasach spora to była sumka) i nie wiedząc co zrobić poszedł do kościoła i wrzucił na tacę, znajduje odzwierciedlenie do dziś. Krzywdy nie zrobi nawet musze. Teściowa natomiast o tyle o ile też dobra kobieta, to jest okropnie uparta. Potrafi się spierać o swoje racje aż do mdłości. Też wie lepiej - że tetra powinna wrócić, że bez dopajania się dziecka wychować nie da ... Podyskutuje, trochę się podenerwuje ale i tak zostawia nam wszystko. Jak znam ich 10 lat a teściami są prawie 2 lata nie miałam z nimi nigdy żadnych niesnasek, nieporozumień, czy niedopowiedzeń. Także, nie ma się czym chwalić :-p
 
reklama
A wiecie co jest najlepsze? Że my same też kiedyś będziemy na ich miejscu i ciekawa jestem jak wtedy będziemy się zachowywać :-D
 
Kaatharina aleś dowaliła teraz! I popsuła całą zabawe!!!!!

no kurcze, to jak mój zięć będzie pisał gdzieś na forum, to trza zgarnąć nazwe, nicka i sprawdzamy! i trzeba udawać, że sie nie znam na tym... kolejna misja przede mną:rofl2::eek::-p

zdałam sprawozdanie mężowi a ten sie smieje, że wtedy forum teściowych założymy i będziemy na synowe i zięciów psioczyć!
 
Dziewczynki bardzo sie ciesze ze moja opowiesc jest tak fascynujaca :tak:
A wiec tak: maz powiedzial o wszystkim i jest po naszemu. Tesciowa wsciekla a ja nie czuje satysfakcji a dlaczego ? a dlatego ze tego nie widzialam ;-) jak na razie wiekszego komentarza nie bylo ale nie zadzwonila zeby umowic sie jutro na spacer... wiec musi byc MEGA zła :-p:surprised::rofl2: chyba ze zadzwoni rano i przyjdzie przeprowadzic ze mna rozmowe... ale to i tak nic nie zmieni ja juz decyzje podjelam.
Wiecie ona kiedys spojrzala mi tak prosto w oczy, stanela bardzo blisko - twarza w twarz i powiedziala: chciala bym zebysmy byly dla siebie jak przyjaciolki :eek::confused2::eek: ze co ?????????? a ja uwierzcie mi wybuchlam smiechem w nia mimo ze tak blisko stala ale juz nie moglam sie powstrzymac :-D:-D:-D:-D:-D
dam znac jutro co u mnie i mojej przyjciolki ;-) :tak::-D:-D:-D
 
Wiecie ona kiedys spojrzala mi tak prosto w oczy, stanela bardzo blisko - twarza w twarz i powiedziala: chciala bym zebysmy byly dla siebie jak przyjaciolki :eek::confused2::eek: ze co ?????????? a ja uwierzcie mi wybuchlam smiechem w nia mimo ze tak blisko stala ale juz nie moglam sie powstrzymac :-D:-D:-D:-D:-D
dam znac jutro co u mnie i mojej przyjciolki ;-) :tak::-D:-D:-D
:oo::oo::oo::oo::oo::oo::oo:
:szok::szok::szok::szok::szok:
:errr::errr::errr::errr::errr:
Chrystusie .... sprawdziłaś czy nie trzyma gdzieś lalki voodoo na Ciebie ???
Ja bym się zaczęła po tym moczyć po nocach :oo2:
 
:oo::oo::oo::oo::oo::oo::oo:
:szok::szok::szok::szok::szok:
:errr::errr::errr::errr::errr:
Chrystusie .... sprawdziłaś czy nie trzyma gdzieś lalki voodoo na Ciebie ???
Ja bym się zaczęła po tym moczyć po nocach :oo2:
he he he he he he :-D:-D:-D:-D nie no chyba az tak zle nie jest ;-) maz rozmawial z nia wczoraj poznym wieczorem i kazala mi przekazac ze nie przyjdzie po malego na spacer bo cos ma do zalatwienia rano :eek::confused2::eek: hmmm tak czy tak wiem ze jej przejdzie :tak: ciekawe tylko jak beda chrzciny wygladaly ?
 
reklama
aneteczka - uuuuu też ci się teściówka dostała z przydziału :baffled:
kochana nie daj się, bo ci wejdzie na głowę. a męża to za kudły wytarmoś następną razą jak taki numer wywinie :wściekła/y: żeby za mamusią w obronie stawać echhhh:nerd:

moniqsan - widzę że twoja teściowa ma stare poglądy, znaczy stare to one są dla nas... bo dla niej pewnie są ok, ona w takich poglądach wychowała swe dzieci. może podsuń jej jakąś książke do czytania, gazetki o dzieciach... i wtedy zrozumie że świat się zmienił :tak:

malinka - no rzeczywiście szkoda że nie widziałaś minki teściowej, miłe wspomnienia na całe życie byś miała :-D
 
Do góry