reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy - blady zarys

Dołączył(a)
16 Luty 2024
Postów
11
Hej dziewczyny, staramy sie z partnerem o dzidzie, mam 30 dniowe cykle, był stosunek podczas owulacji, dzisiaj jest 31 dzien mojego cyklu, zrobiłam test i wyszedl (moim zdaniem zarys) ale nie mam pewnosci czy sobie juz nie wkrecam, czy wy cos widzicie? Test facelle z rossmanna
 

Załączniki

  • IMG_5782.jpeg
    IMG_5782.jpeg
    80,6 KB · Wyświetleń: 542
reklama
Hmm, może coś tam widać 🙂 Ale radziłabym powtórzyć test jutro lub pojutrze.
Ewentualnie udać się na badanie z krwi.
Powodzenia!
 
Hej dziewczyny, staramy sie z partnerem o dzidzie, mam 30 dniowe cykle, był stosunek podczas owulacji, dzisiaj jest 31 dzien mojego cyklu, zrobiłam test i wyszedl (moim zdaniem zarys) ale nie mam pewnosci czy sobie juz nie wkrecam, czy wy cos widzicie? Test facelle z rossmanna
Na zdjęciu kreska szara a powinna być różowa 🤷🏼‍♀️ Powtórz innej firmy albo rano zrób betaHCG z krwi :)
 
Tutaj podsyłam jeszcze jedno zdjęcie, pod światło jak daje to bardzo słabo widać
 

Załączniki

  • IMG_5787.jpeg
    IMG_5787.jpeg
    48,8 KB · Wyświetleń: 201
  • IMG_5781.jpeg
    IMG_5781.jpeg
    132,5 KB · Wyświetleń: 200
Czy ten test jest zalany ? Nie wiem czy sobie wkręcam ale widze druga kreske
 

Załączniki

  • 20240220_003022.jpg
    20240220_003022.jpg
    920,5 KB · Wyświetleń: 86
reklama
Tutaj podsyłam jeszcze jedno zdjęcie, pod światło jak daje to bardzo słabo widać
Autorko i jak sytuacja ? Bo jestem właśnie w podobnej sytuacji dziś jestem w 32 DC miesiączka spóźnia się 2 dzień i również wyszedł mi taki test z popołudniowego moczu jutro mam w planie powtórzyć z porannego oraz w sobotę zrobić betę
 
Do góry