reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy negatywny po 6 dniach a kiedy iść na betę z krwi?

magda.lewandowska

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
7 Maj 2021
Postów
54
Cześć dziewczyny.
Aktualnie jestem przeziębiona i mam strasznie męczący kaszel. Staramy się tez z mężem o dziecko i przez to nie mogę wziąć żadnych silnych leków a już nie daje rady.

Test ciążowy zrobiłam dzisiaj czyli wychodzi że to 6 dzień od stosunku. ( 14 dzień cyklu) Test wyszedl negatywny. Wg aplikacji wtedy były dni płodne i śluz tez był płodny.

Chcę iść na betę, żeby się upewnic ze nie jestem w ciąży i moc wziąć silniejsze leki, bo nie wytrzymam z tym kaszlem aż do dnia okresu.
Cykl teraz mi się cały czas skraca i ostatni był 32 dni. Aktualnie karmię jeszcze piersią.

Powiedzcie proszę kiedy iść na tą betę z krwi żeby mieć 100% pewności.
 
reklama
A jakie to są te silne leki ze nie możesz ich wziąć w 14 dc gdzie bliżej masz do owulacji niż do ciąży
 
Cześć dziewczyny.
Aktualnie jestem przeziębiona i mam strasznie męczący kaszel. Staramy się tez z mężem o dziecko i przez to nie mogę wziąć żadnych silnych leków a już nie daje rady.

Test ciążowy zrobiłam dzisiaj czyli wychodzi że to 6 dzień od stosunku. ( 14 dzień cyklu) Test wyszedl negatywny. Wg aplikacji wtedy były dni płodne i śluz tez był płodny.

Chcę iść na betę, żeby się upewnic ze nie jestem w ciąży i moc wziąć silniejsze leki, bo nie wytrzymam z tym kaszlem aż do dnia okresu.
Cykl teraz mi się cały czas skraca i ostatni był 32 dni. Aktualnie karmię jeszcze piersią.

Powiedzcie proszę kiedy iść na tą betę z krwi żeby mieć 100% pewności.


A swoją droga aplikacja domniemuje dni plodne a wcale moglo ich nie byc.
 
Hej 🙂 skoro karmisz piersią lekarz musi mieć to na uwadze zapisując Ci leki.
Leki bezpieczne dla kobiet karmiących przeważnie to te same co dla ciężarnych.
Do implantacji dochodzi około 10 dni od zapłodnienia czyli jakby nie patrzeć nie jesteś jeszcze w ciąży...
 
Hej 🙂 skoro karmisz piersią lekarz musi mieć to na uwadze zapisując Ci leki.
Leki bezpieczne dla kobiet karmiących przeważnie to te same co dla ciężarnych.
Do implantacji dochodzi około 10 dni od zapłodnienia czyli jakby nie patrzeć nie jesteś jeszcze w ciąży...
A ok, nawet nie wiedziałam ze po takim czasie dochodzi do zapłodnienia. Dzięki

Co do leków to przy karmieniu piersią można brać bardzo dużo leków. Pomijam fakt ze na opakowaniu każdego jest informacja ze nie.
Są internetowe leksykony i inne encyklopedie gdzie się sprawdza i większość leków jest bezpieczna przy karmieniu piersią wbrew powszechnej opinii.
E-lactwncja.org strona gdzie jest na bieżąco wszystko uaktualnienie w oparciu o najnowsze badania :)
 
reklama
U ginekologa byłam w piątek czyli 5 dni temu. Test płytkowy zrobiłam dzis i wyszedł negatywny. Czyli jak pójdę już na bete z krwi da mi 100% pewność?


To za szybko, skoro 5 dni temu bylaś u lekarza. Minimum te 10 dni trzeba odczekać. I tez nie bedzie wiadomo na 100 procent. Moze byc, ale nie musi. Od 10 do 14 dni.
 
Do góry