reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

To jest moj pierwszy test który pokazał mi obecną ciaze, rozebrałam go bo się zalal czyli pod tym okienkiem gdzie powinny być widoczne kreski był mocz, a mimo wszystko pokazał ciaze, ale też nie wierzyłam bo przecież zalany, nie wytrzymałam i kupiłam drugi w rosmanie i również pokazał druga kreske
Mam nadzieję że w moim przypadku będzie tak samo że pokaże drugi raz dwie kreski. A Tobie życzę wszystkiego dobrego i Gratulacje! 🤗
 
reklama
Zrobiłam kolejny test i wyszedł negatywny nie wiem czy iść na te badania z bety może już sobie odpuszczę... czy któraś z was też tak miała?
 
Ale jak? Że zepsuty test?
Jeden test załączyłam powyżej gdzie druga kreska była dalej niż powinna być i mało widoczna dziś zrobiłam kolejny i wyszedł negatywny nawet po długim czasie nie pojawiła się druga kreska być może nie jestem w ciąży ale czy jest sens iść na betę skoro drugi test wyszedł negatywny
 
Jeden test załączyłam powyżej gdzie druga kreska była dalej niż powinna być i mało widoczna dziś zrobiłam kolejny i wyszedł negatywny nawet po długim czasie nie pojawiła się druga kreska być może nie jestem w ciąży ale czy jest sens iść na betę skoro drugi test
Testy zrobiłaś takiej samej czułości?
 
reklama
Jeden test załączyłam powyżej gdzie druga kreska była dalej niż powinna być i mało widoczna dziś zrobiłam kolejny i wyszedł negatywny nawet po długim czasie nie pojawiła się druga kreska być może nie jestem w ciąży ale czy jest sens iść na betę skoro drugi test wyszedł negatywny
Moim zdaniem nie ma sensu. Test jest negatywny, tamten był wadliwy. Czekaj na miesiączkę.
 
Do góry