reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy alergiczne

Nie nic takiego nie mówiła, czytałam że podobno przy skórnych trzeba odstawiać a przed tymi z krwi nie, jak widać zdania są podzielone, jutro mam wizytę u pediatry to z nią porozmawiam, dziękuję bardzo za odzew i zdrówka życzę
 
reklama
Nie nic takiego nie mówiła, czytałam że podobno przy skórnych trzeba odstawiać a przed tymi z krwi nie, jak widać zdania są podzielone, jutro mam wizytę u pediatry to z nią porozmawiam, dziękuję bardzo za odzew i zdrówka życzę
Wzajemnie 🙂

Jak macie jutro wizytę to ja faktycznie wypytaj. Być może uzasadni wszystko jakoś logicznie 🙂 a jak nie to serio. Dodatkowa konsultacja. Albo Cię to uspokoi, bo drugi lekarz potwierdzi. Albo usłyszysz coś innego i wtedy zobaczysz co się wydaje bardziej logiczne 🙂 powodzenia.

Jak nie zapomnisz daj znać po wizycie 🙂
 
Tak się podepnę, jak to jest z wiarygodnością tych testów u tak małych dzieci? Syn ma dwa lata, objawy alergii po mleku i wszystkim co ja zawiera, pomidora i brzoskwinie. Objawy to wysypka, bóle brzucha i nasilenie refluksu. Lekarz odradza testy ze względu na brak wiarygodności. Chciałabym je zrobić dla własnego spokoju i zobaczyć czy coś jeszcze go uczula, ale nie wiem czy w końcu jest sens. Pediatra mówi, ze mogę zrobić, ale tez wspomniała, ze mogą wychodzić fałszywe. 🤷‍♀️
 
Tak się podepnę, jak to jest z wiarygodnością tych testów u tak małych dzieci? Syn ma dwa lata, objawy alergii po mleku i wszystkim co ja zawiera, pomidora i brzoskwinie. Objawy to wysypka, bóle brzucha i nasilenie refluksu. Lekarz odradza testy ze względu na brak wiarygodności. Chciałabym je zrobić dla własnego spokoju i zobaczyć czy coś jeszcze go uczula, ale nie wiem czy w końcu jest sens. Pediatra mówi, ze mogę zrobić, ale tez wspomniała, ze mogą wychodzić fałszywe. 🤷‍♀️
Ja słyszałam różne opinie. Ogólnie rozstrzał duży bo między 2 a 4 lata. Jak nie ma mocnych objawów to bym chyba poczekała
 
Tak się podepnę, jak to jest z wiarygodnością tych testów u tak małych dzieci? Syn ma dwa lata, objawy alergii po mleku i wszystkim co ja zawiera, pomidora i brzoskwinie. Objawy to wysypka, bóle brzucha i nasilenie refluksu. Lekarz odradza testy ze względu na brak wiarygodności. Chciałabym je zrobić dla własnego spokoju i zobaczyć czy coś jeszcze go uczula, ale nie wiem czy w końcu jest sens. Pediatra mówi, ze mogę zrobić, ale tez wspomniała, ze mogą wychodzić fałszywe. 🤷‍♀️
U nas na 99% wyszło fałszywie co do mleka.. Ale np mała jest uczulona na naskórek psa i to się sprawdziło, zawsze po kontakcie od razu wysyp..
 
U nas na 99% wyszło fałszywie co do mleka.. Ale np mała jest uczulona na naskórek psa i to się sprawdziło, zawsze po kontakcie od razu wysyp..
No właśnie, jak mleko to chyba tez jogurty, masło itp. Ale może się mylę. U nas wszystko, nawet śladowe ilości mleka w proszku w ciastku go wysypują.
 
reklama
Do góry