reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy ciążowy facelle - interpretacja [emoji1317]

Dmalw

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Kwiecień 2019
Postów
3 389
Hej,
Czy waszym zdaniem testy facelle (paskowe) nie są przekłamane trochę?
Na nich druga kreska jest zawsze widoczna tylko baaaaardzo słaba.

Mam wrażeniem ze w tych testach ta druga kreska jest widoczna nawet przed zetknięciem z moczem ...

PS. Podchodzę do tego mocno na chłodno. Mam za sobą dwa poronienia ale jak używałam tych testów to byłam w ciazy i kreski były widoczne.
Czytałam, ze właśnie te testy mocno przekłamują.

Dzięki za Wasze opinie.


IMG_0880.JPG
 
reklama
Rozwiązanie
Ty tez miałaś straty wcześniej?jesli mogę zapytać...

Mądre słowa lekarza [emoji1303]
Mialam ciaze biohemiczna...testy pozytywne...bety wtedy nie robilam..ja na 100%sie juz nastawilam ze jestem w ciazy...juz nawet w pracy dziewczynom powiedziałam....az pewnego dnia w nocy gdy poszlam siusiu zobaczylam krew...moj noe mogl mnie uspokoic w taki wpadlam placz...w ciągu 15min juz bylam na oddziale...do konca mialam nadzieje ze jednak bedzie ok..
Teraz naprawde mialam mega stres przed skorzystaniem z toalety:D
Moj lekarz wgl jest spoko....co wizyte powtarza bym nie czytala internetow..tylko mam dzwonic w razie wątpliwości.
Tak,wiem, tylko że ten cykl jest inny niż miałam do tej pory. Tydzień po owu miałam b.duzo śluzu płodnego i to tak ze 3 dni a teraz od kiedy mi się spóźnia okres mam taki biały rozciągliwy śluz , i odczuwam delikatny ból w podbrzuszu i plecach. Dodaje zdjęcie dzisiejszego testu. Taki cień wyszedł po 10 minutach. Jest iskierka nadziei 😀 w piątek lecę na betę i będzie wiadomo 😊Zobacz załącznik 1288568Zobacz załącznik 1288568
Spróbuj rozebrać ten test i wyjąć sam pasek i spojrzeć na niego od spodu. Pewnie będzie tam ciemna kreska fabryczna,która pod światło daje wrażenie pozytywnego testu. Tak przynajmniej było u mnie. A jak juz w końcu doczekałam się pozytywnego testu to nie było wątpliwości czy to prawdziwa kreska bo zabarwiła się na różowo 🙂
 

Załączniki

  • IMG_20210527_084950.jpg
    IMG_20210527_084950.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 1 358
reklama
Spróbuj rozebrać ten test i wyjąć sam pasek i spojrzeć na niego od spodu. Pewnie będzie tam ciemna kreska fabryczna,która pod światło daje wrażenie pozytywnego testu. Tak przynajmniej było u mnie. A jak juz w końcu doczekałam się pozytywnego testu to nie było wątpliwości czy to prawdziwa kreska bo zabarwiła się na różowo 🙂
Ale jaki ma sens rozbieranie testu? Tym bardziej oglądanie go pod światło?
 
Dziewczyny 😘 co myślicie o tym teście facelle? Kreska pojawia się po minucie i tak wygląda po 3-4 minutach. Test robiony dziś po 14. Dodam, że jestem 14 dni po podaniu ovitrelle. Testy pink strumieniowe (czułość 10) z rana są bardzo blade, ledwo widoczne :( martwię się, że ten może być przekłamany... Jutro mam nadzieję, że uda mi się zrobić betę.
 

Załączniki

  • IMG_20220203_134329__01.jpg
    IMG_20220203_134329__01.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 666
Dziewczyny 😘 co myślicie o tym teście facelle? Kreska pojawia się po minucie i tak wygląda po 3-4 minutach. Test robiony dziś po 14. Dodam, że jestem 14 dni po podaniu ovitrelle. Testy pink strumieniowe (czułość 10) z rana są bardzo blade, ledwo widoczne :( martwię się, że ten może być przekłamany... Jutro mam nadzieję, że uda mi się zrobić betę.
Test potwierdza ciążę. Natomiast kolor kreski o niczym nie świadczy. Na tym etapie ciąży jedynie beta może sugerować czy ciąża rozwija się prawidłowo. Trzeba wykonać badania w odstępie 48 lub 72 h i zobaczyć czy przyrost jest prawidłowy. Testy sikanie oprócz potwierdzenia ciąży o niczym więcej Ci nie powiedzą.
 
Dziewczyny 😘 co myślicie o tym teście facelle? Kreska pojawia się po minucie i tak wygląda po 3-4 minutach. Test robiony dziś po 14. Dodam, że jestem 14 dni po podaniu ovitrelle. Testy pink strumieniowe (czułość 10) z rana są bardzo blade, ledwo widoczne :( martwię się, że ten może być przekłamany... Jutro mam nadzieję, że uda mi się zrobić betę.
Test pozytywny 😊
 
Dziękuję dziewczyny za odpowiedź! ♥️ Troszkę się martwię, że ten pink mi tak słabo rano wyszedł.. a wiadomo, naczytałam się różnych opinii. Wewnętrznie mam powoli nadzieję, że coś z tego będzie 🥺
 
reklama
Do góry