reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

to kiedy spotkanie?

JESZCZE RAZ


  • Wszystkich głosujących
    18
ja obiad biorę 2 razy , a co to za trzecie danie ????????? czyżby podwieczorek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jeśli ten bus podjeżdza dość blisko ośrodka to ja nie będę zawracała nikomu głowy bo i tak chyba wezmę ze soba wózek bo nie będę po Warszawie za Kacprem latać
a może uda mi się cos pozwiedzać przy okazji
 
reklama
Basiu, jezeli dobrze zrozumialam to ten bus trzeba zamowic, wiec podjedzie tam gdzie bedzie sie chcialo


Margot, az mi glupio spytac o ten obiad
czy jest mozliwosc jakiegos dla niejedzacych miesa
zreszta sprobuje zapytac sama, jak znajde chwile i namiar na osrodek, bo o ile dobrze pamietam to chyba podalas jakis adresik :dry:
 
Basia myślę, że chodzi o deser :-D
Jeśli chodzi o dojazd, to jest o tyle słabo, że z Centralnego trzeba by dojechać autobusem (spory kawałek) w miejsce, skąd ruszają busy, i busem dojechać do Kampinosu - ale wciąż zostaje 3,5 km do pokonania. Dlatego myślałam o wynajęciu takiego busa, który z centrum dowiózł by nas bezpośrdenio do ośrodka. Tylko żeby to miało sens to trzeba trochę więcej osób, niż 3.
Nie wiem, jak z dojazdem pociągowym, w każdym razie do Kampinosu pociąg nie jeździ.
 
Agask pisała że:

a bezpośrednio do ośrodka dojedziemy autobusem, albo samochodami Warszawianek,do Kampinosu dojeżdżają też busiki z centrum za 2 zeta tylko dowiem się konkretnie skąd dokąd.
 
Ja może pojadę ale neiiwem czy sama nie pojadę muszę się mężusia zapytać czy ma ochotę pojechać bo mu się za barzdo nie chce:baffled: jak będę jechać sama to pojadę chyba pociągiem i jeśli chodiz o oiad to bym się pisała:-)
dzisiaj postaram się dać odpowidz ostateczna;-)
 
Myślę, że da się z nim coś ustalic, tymbardziej że dzisiaj Rafał mówił, że cos kombinują z tymi wolnymi i może tak być, że nie przyjedzie, więc nie wiem sama :baffled:.
Mrówa jakbym jechała, to może zgramy pociąg i pojedziedziemy jednym, byłoby raźniej ;-)
 
Elcia ja bardzo chętnie narazie mój się wacha nie chce mnie samej puścić:baffled:
miałabym pociąg bezpośrednio do warszawy centralnej o 6,49 a byłabym o 10,45
o 8,28 mam z przesiadka a wtedy bym była w warszawie o 12,45 tu mam przesiadke w kraku;-)
 
Mrówa to pierwszy zgrałby się z Basią, obie byłybyście po 10 w Wawie.

Za taką cenę ja też sie piszę na obiadek.

Może zaczniemy jeszcze raz konkretnie sumować i jakoś kontaktować się z dziewczynami smsowo, bo widzę, że forum opustoszało strasznie.

Marianeczka z Warszawy. o 10.
Jagoda + Krystian + mąż = samochód bezpośrednio z Pruszkowa
Margot + Bruno = samochód? z Warszawy
Agusia + Gosia + mąż = samochód bezpośrednio z Radomia ok. 15
Basia + Kacper + Bartek = pociąg z Radomia, 10.34
Giza + Przemek + Mąż = z Warszawy.
Mimi + Jaś + teściowa = z Nadarzyna
Agask + Karolinka = samochód z Pruszkowa, lub z Warszawy zależnie od potrzeby.

Pod znakiem zapytania:
Mrówa + Melcia = pociąg z Krakowa ok. 10.30
Elcia + Wikunia + mąż? = pociąg z Krakowa ok 10.30


Tyle wiemy na bank, reszta pozostaje niewiadoma.
Zaraz wyślę smsy do Magdybial, Toji, Aniz, Trinakrii,jak dostanę odpowiedzi to będę uzupełniać listę na bieżąco.
 
reklama
Agask ja pojadę pociągiem to bez męża sama samiusieńka z Melcia;-)
będe go molestować żeby nas puścił bo troche się boi nas puścić same w taka podróż:dry:zreszta ja tez mam lekkiego cykora:-p
 
Do góry