reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala - co do niej spakować?

reklama
mgordon u mnie lista szpitalna dokąłdnie taka jak u Ciebie... I tez wzięłam kilka dodatkowych rzeczy tak na wszelki wypadek choc jak pytałam to mówili ze nie trzeba.. no ale cóż lepiej czasem byc nadgorliwym ;)
 
No to ja na wejście mam kabinówkę a na cd ogromną torbę, którą myślę że ktoś mi dowiezie z domu. Wydaje mi się, że od biedy ( no ale i pieluchy i podkłady zajmują kupę miejsca ) bym się spakowała w tą większą ale nie wiem co by powiedzieli na jej widok na izbie przyjęć....:baffled::eek:
 
czytam wasze wpisy i wydaje mi się że mam wszystko, ale udało mi się spakować w jedną torbę nie jakąś ogromniastą, ale dość dużą, jak byłam ostatnio w szpitalu to mniej więcej pytałam co mam wziąć, jeszcze na sam koniec spakuję przybory toaletowe dla siebie i musiałam kupić mleczko dla małego, chce karmić piersią ale, jakbym tak nie miała pokarmu w pierwszy dzień albo nie mogła karmić więc lepiej mieć ze sobą bo mój szpital tego nie oferuje, zresztą jak wszystko będzie ok to wyjdę po 6 godz
 
a ja spakowałam rzeczy kosmetyczne typu pieluchy,podklady,mokre chusteczki itp. w jedna torbę taką ekologiczna,nie zapinaną jak na zakupy-by miec staly dostęp, w takiej wiekszej kosmetyczce-kuferku mam kosmetyki a pizamk,klapkii i reczniki+ pieluchy dla malego itp.w jakaś torbę zapinaną. ubranka na wyjscie tylko potrzebuje dla maluszka i dla siebie ale to podszykuje i mi męzus dowiezie..nie chce z wielkimi torbami do spzitala bo gdzie ja to bede trzymac..
 
reklama
Marta ja tez nic na wyjscie nie biore, jak juz bedziemy mieli wychodzic to M. mi wszystko przywiezie
Ha ha, mój K. poprosił, żebym mu wszystko przygotwała i położyła w jedno miejsce, żeby nie musiał szukać ;-) Tak więc zostawiłam mu tylko do przywiezienia ciuchy dla mnie na wyjście, całą resztę mam spakowaną do szpitala ;-)
 
Do góry