reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama
Mama - ja tez uwielbiam racuchy, ale przy tym katarzysku, to nawet nie czuję, co jem. Pewnie mogłabym karton pogryźć i nie zrobiłoby to na mnie wrażenia. Pić mi sie tylko che, ale tez jeżyk jakby zdrętwiały mam... wrrrrr.

Wiecie dziś na wątku czerwcówkowym dwie mamusie się "rozpakowały", normalnie szok, bo to juz tak nie dużo czasu zostało...
 
mama ja sie moge dosiąsć ;-)
katarina no tez slyszalam ze dwie sie rozpakowaly, jedna ma miec tez cc ponoć? jestes pewnie razem ze snoopy na tym watku ;-) bo ona tez termin na czerwiec :tak:
 
..:-D:-D

witam się po pracy-smażę racuchy-komu;)))??

Mariet witaj w naszych skromnych progach :)
gratuluje 3jeczki;)
no i czemamy czy @ przyjdzie ? a ile Ci się spóźnia??





Joaś!!!! ja Ci dam od kluski!!!
elegancka kobietka z Ciebie-byłas na aerobiku????


Liza,Katrina,Azile buziaki i usciski;))

dziekuje za miłe powitanie

ale tu tłoczno:)
jest co czytac:)

a ja ost miałam okres 26lutego,wczesniej 26 sty,a w gru 2011 29.dnia m-ca

niby nie duzo ale...dziwi mnie ze miałam znow-jak przy 3 ciązach- w dniu mies plamienie jednodn,nawet chwilowe i koniec
przy 2 i 3 mimo braku @ bole jak przy miesiaczkowaniu

po urodz Nataszki było tak ze brałam przez 4mies moze cerazzette(jeszcze karmie-jakos ciezko mi odstawic,starsza karmiłam 19mies),miałam plamienia i odstawiłąm sama
....ogolnie to z gumka chgoc zdarzyło sie przerywany
tak "jechalismy z mezem jeszcze przed naszym slubem i nie zaszłam
no i raz napewno miałam schizy ze zaszłam ,tydz mni sie spozniał @ ale ..naszczescie dostałąm

w razie czego test mam
tylko sie boje teraz:szok:
 
Liza - tak, na tym właśnie wątku, obie miały CC, jedna to mama bliźniaków, a druga nie była pewna czy tez w tym tyg. nie zakończa ciąży, bo coś z przepływami miała nie tak i dość mało wód. No i obie dziś nas powiadomiły, ze maluszki juz sa - 3 chłopców.
 
Marriet ostatni okres miałaś 26 lutego czyli ponad miesiąc temu....no to mamuśka sikaj i daj znać :tak:
a u nas są dni ,że tłoczno a są dni ,że ciszaaaaaaaaa jak makiem zasiała ;))



Katrina no to faktycznie jak już się kobietki rozpakowują to czas ,żebys Ty dopakowała torbę:tak:


Liza no to zapraszam,dosiadaj się ;)


moje bąki jedzą kolację..zaraz do spania.
 
Married u mnie ta ciaza objawiła sie własnie tym ze w dzien planowej miesiaczki plamienie było i koniec choc czułam jeszcze z dwa tyg jagdybym w kazdej chwili miała okres dostac .A potem dwie piekne kreseczki :-), proponuje sikanca zrobic:tak:
 
Mama - ja jeszcze nie mam spakowanej w ogóle, wszystko już kupione, ale jeszcze nie prałam rzeczy dla maluszka, bo jeszcze trochę... zakurzą się.
Miałam w planach zrobić to po świętach.

Jedna z dziewczyn - mama bliźniaków od mniej- więcej połowy wiedziała, ze ciąża prawdopodobnie zostanie rozwiązana wcześniej. Sugerowano nawet ok. 26 tyg. Doczekali szczęśliwie 32 tyg. to juz i tak super. Maluchy dostały wcześniej sterydy na płucka i same oddychają, tak, że super. Ale różnica jest spora - jeden waży 900g, drugi 1600g.
 
Fasolka jak tam wieczór mija ??

Katrina no to faktycznie różnica między chłopcami spora-pewnie był syndrom podkradania...najważniejsze ,że mama i chłopcy czują się dobrze...:tak:


moje bąki już śpią..ja zaraz alko sobie zapodam ,za chwile ma kumpela dzwonić na pogaduchy:))
 
reklama
Married to czekamy na wynik testu. U mnie ciąza sie zapowiadala tak ze mialam ból jak na okres normalnie i to tak trwalo z tydzien dwa po opóźnieniu @ :tak:
Mama u mnie spia chlopcy, Hania jeszcze walczy ona ma jakos ciezko zasypiać :dry:
Katrina różnica miedzy bliźniakami faktycznie wielka! kurcze ciekawe czemu, zazwyczaj to chyba 200g jest najwiecej, moze cos z pępowinką bylo, najwazniejsze ze chlopaki zdrowie i mamusei szczesliwe tez :tak:

Ogladam na wspolnej ale ten film juz mnie wkurza... :dry:
 
Do góry