reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

WITAM SOBOTNIO:-)ja dzis dyryguje z łozka wszystkim i wszystkimi .Brzusio pobolewa ,wystraszyłam sie bo rano plamiłam troszke :szok: teraz cisza ale stracha mam leze i nic kompletnie nie robie poza siedzeniem w necie (laptopa do łozka wziełam)
Miłej soboty:-)
 
reklama
jestem i ja ;)
byliśmy w Orsayu kupiłam groszkowo zielona marynarkę i spodnie 7/8 takie łososiowe/pomarańczowe..
jestem zadowolona:tak:

Joaś wysłałm Ci fotkę:-D

Fasolka leż i dyryguj:tak:

Majqa ja nie pomogę bo my mamy net przez Orange..

Bedii gdzie znowu zniknęłaś:-(jak mama po operacji???

Pawimi-ściskaj,drap i dopieszczaj póki jest:tak:

Weroniczka i Tobie miłego dnia życzę kochana..


Joaś czyli tym razem nie wyszło...mówisz,że na 7 garków gotujesz....:-Dnie pytam czemu??:-Dbo znam odpowiedź:-D:-D:cool2:


my zaraz na basen śmigamy we 3 rodziny.ja i basen:szok:do wody wchodzę jak muszę czyli pod prysznic ,ale nic...dzieci chcą to cóż zrobić ...może się w brodziku nie utopię:-D
 
Ja dzis jakiegos doła lapie ,tysiac pytan mi sie kłebi w głowie :no: czy donosze i czy dzidzia zdrowa bedzie,jak damy rade finansowo tz czy mój M jakas prace stała znajdzie za normalne pieniadze .Mam potworne wachania nastroju lekarz niby mówił ze to normalne ale troszke mnie to przeraza ,bo leczyłam sie z depresji przed ciaza i boje sie powtorki .....wygadałam sie ...sorki za trucie
 
witajcie niedzielnie ;))

Fasolka jak musisz kochana to się wygaduj-my przyjmiemy na klatę ...dziś Ty marudzisz jutro któraś z nas..
&&&&&&&&&&&&&& za mężową pracę!!


my po wczorajszym basenie rewelka;)
dzieci wyszalane na maxa.wszyscy odmoczeni :-Dnawet ja kilka razy na zjeżdżalni zjechałam z dziećmi ,ale na wyższych to juz Tom z Nimi na podwójnych pontonach zjeżdżał-dla mnie to już hardcore...
potem Mc D.i po 22 bylismy w domu-pospalismy wszyscy do 9.00

życzę milej niedzieli.


moje wczorajsze zakupy :) nie zdążyłam się uśmiechnąć:sorry2:
 
witam niedzielnie z otwarta gębą:baffled: mam tak zawalony nos ze nie moge wogole oddychać!! to chyba pierwsze takie przeziębienie moje w ciązy ( nie pamiętam zresztą)
krople do nosa i sinupret od wczoraj zapodaje w mega ilosciach ! bo jak niedomoge to koniec swiata będzie!!

a zaraz muszę się ubrac i dzieci tez i kawałek na trase półmaratonu isc by męzowi podać picie i żele:-) a kutrki ciepłe dawno juz pochowane..

Mama05 a gdzie na basenie byliscie??? fajnie tak się wyszaleć ale ja na zjeżdzalni to dostaje histerii:szok:
Pawimi szykuje się impreza wielka! zapewne dasz rade w organizacji a sałatek narób dużo bo to zawsze do grilla schodzi, polecam na bazie mieszanki sałat:-)
Joaś @ przyszła ale widze ze ostatnio balansujesz na poganiczu 6 malenstwa! hihih cały czas mam obraz Twojej twarzy z wiadomosci.... :-)

Bedi pytałaś o sytuacje... u mnie tyle się dzieje ostatnio ze nie wiem jak Ci odpowiedz.

witam nowe mamuski:-)
 
mama - fajne zakupy i basen świetny!!!
sempe - współczuję przeziębienia ... :( Oby szybko poszło won
fasolka - szczerze rozumiem Twoje obawy; oby mąż znalazł dobrą pracę i leż, leż, leż ...
pawimi - udanej imprezki

A ja w trakcie gotowania obiadu. Dzisiaj: rosół z makaronem (tradycyjnie co niedzielę) i pieczeń w sosie, kasza i sałatki

Pozdrawiam i miłęj niedzieli życzę.
 
Majqa dzięki :))

Pawimi ktoś tu dzis latka kończy :)))
najlepszego kochana :)



u nas była bardzo intensywna niedziela,własnie usiedliśmy,dzieci śpią..u nas straaasznie wieje:szok:
miłego wieczorku kochane:tak:
 
Hej
Jak tam u was?
Sempe zdrówka!!!
Mama u nas tez wieje straszne,do tego rano lało...:no: brak słów.... gdzie ta wiosna... :-(
Joaś widze ze @ przyszła :-)
Pawimi STO LAT ;-)


Jak przygotowania do swiąt?
Jakos tak ja siat nie czuje u nas marnie z kasą, na sniadanko jedziemy do tesciow takze w domu nas nie bedzie...ehhh
nie czuje swiat narazie...
 
reklama
Hello!!!!

Pawimi droga, życzę Ci byś była najszczęśliwsza pod słońcem!!!! 1000 lat!!!!


Wpadłam na momencik, bo już normalnie nie wiem jak się nazywam: lecę, pędzę.
Zimno jak nie wiem co śnieg z deszczem, śnieg, deszcz, wieje i zimno i to się nazywa wiosna, brrrr.....

Wszystkim zdrówka życzę, szczególnie chorowitkom.

Całuski od kluski, pa laseczki!!!!
 
Do góry