reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Witajcie!!!
Mam wieści od Zuzki:
Jest od 3 dni w szpitalu, Była obawa , że maluch ma za wysokie tętno. Ale na szczęście jest wszystko ok. Zostaje jeszcze do jutra w szpitalu.
 
reklama
Monika 373-cześć ;) wlatuj częściej ;))jak tam Twoja ekipa??:) zdrowi?

Fasolka cześć ,jak samopoczucie??

Azile bardzo dziękuję za wieści od Zuz Inka -niech sie trzyma!! zaraz do Niej napiszę smska..
a Ty jak kochana ......?


ja pomalowałam w sypialnie 2 razy ściane na turkusowo...zaraz wieszam 3 antyramy-białe storczyki na czarnym tle..
teraz maluję u Dominika w pokoju..ja tak jak Joaś -za długo nie posiedzę w miejscu...
dzieci na ogrodzie...Bono też..Tom bedzie za 2 h..
u nas słonko więc ochota do pracy jest...



buziaki:))):*********
 
no widzisz,to dobrze ze pekł choc jeden a ze ten drugi nie przeszkadza w zajsciu w ciaze

bede trzymac kciuki by Ci sie udało,bo chcesz tego tak?

a u mnie okresu wciąż nie ma,a do gin na 17kw a wczesniej do endo.
ale skoro test negatywny...to skad ten brak mies?
moze stres a raczej napewno,zmeczenie i ..teraz choróbsko nas dorwało

Weronika ma czerw gardło ale mam dawac syrop naozine czy jakos tak-3x6ml,miała tez cos z oczkami-ropiały ale zadzw do naszej p doktor na jej gab.i powiedziała mi zeby zakropic jej solą fizjol 0,9% ,taką jak do zastrzyków(?)
ja miałam taką malutka jak kupowałam do dzieci ,jak obiue były po urodz własnie ropiłay im tak i ..połzona zakropiła i ..pomagało
teraz tez tego uzyłam-termin wazn.jeszcze aktualny
i juz ok
mniej kaszle
Syn słuzy jako ministrant,wczoiraj był z moją mamą na 19:00 na mszy
wrocił po 21.to kaszlał
wczesniej tez ale mniej
i..byłam dzis z nim-ma angine ropną i summamed
tatus go załatwił,bo (pisałam chyba ze mam syna z poprz związku?--ojciec niestety ma ustalone kontakty przez sąd od 2l)--i w sob 2 tyg temu robili grilla na dworze
jak wrocił w ndz to zmarzniety
był jeszcze w kosciele na mszy wieczornej i ..nie miał swetra a chłodnoi było
teraz zaczał wiecej kaszlec
mowiłam głupkowi-tatuskowi-0ze co wraqca od niego to chory potem a on-ze tez trzeba uodparniac
egoista piep...-nienawidze go
to moj najwiekszy zyciowy bład ze poznałam go
tatuysiek ale na paierku a mysdli ze go wychowuje
....i teraz swieta a tu choroba
Nataszka tyez ma juz katar
ja słabo sie czuje,w głowie huzczy
męża tez cos bierze...

a w ndz przyjda popoł moi rodzice
w pon mielismy jechac do tesciow ale..nie ma co
zadzw dzis ze chory jeszcze Kacper,jak cos zapraszamy do nas
to ona na to ze rozumie,ze ciasta upiekła,jak cos to przyjada do nas po obiedzie

no coz i tak mi sie nie chce jezdzic nigdzie

szczerze to..ja nie cierpie ndz i swiąt
nie lubie tego siedz przy stole i wciskania w siebie

tzn jesc lubie,nie przeraza mnie wizja + kg ale ja jem kiedy mi pasuje a nie bo ..narobione i trzeba zjesc
i nudzi mnie ta atmosfera
jak mam odwiedzic kogos to wystartczy godz-dwie a nie poł dnia

sorki ale musiałam to z siebie wyrzucic


Katrina115--cudny brzusio:)
 
Marriet musiałaś wyrzucić i wyrzuciłaś ;-)
Tobie lżej a my wiemy co u Ciebie:tak:
zdrówka życzę przede wszystkim.

tak,ja się staram o dziecko juz ponad 2 lata-minęło w lutym ...
mąż przebadany,ja tez a wciąż pod górę..


urobiona dzis jestem ,że hohoho:baffled::baffled:
 
Witam!Dawno nie wpadałam,nie wiem co pisać za bardzo.
U nas jakoś leci,Iniula zakatarzona(niestety)a na Święta wyjeżdżamy do rodzinki gdzie jest kilkoro małych dzieci.Ostatnio przestawiła sobie godziny drzemek i usypia przed 12.0 czasem bez obiadu(je jak obudzi się),no i śpi czasem godzinkę tylko ale to chyba normalka już u dzieci w jej wieku.Wczoraj smoka musiałam jej kupić bo zagubiła w domu(wieczorem się odnalazł).Bez smoka to spokoju nie ma a tak to można jej buzię zatkać chociaż i w nocy ładnie sama usypia,czasem to sama się kładzie i sama przykrywa kołderką.
Mikołaj ładnie chodzi do przedszkola,każdego dnia wieczorem pyta czy jutro rankiem pojedzie do przedszkola,w piątki jest najgorzej bo muszę mu powiedzieć że 2 dni zostaje jeszcze w domu bo panie nie przychodzą do pracy a dzieci zostają w domu ze swoimi rodzicami.
A starsi jak to oni-mają swoje życie,raczej stale przy kompie.Zuzia za to dużo się uczy,nawet dostała od wychowawczyni bilet do teatru co normalnie kosztuje 20 zł.
 
Monika wlatuj i pisz..zawsze jest coś do napisania :)
zdrówka dla maluchów..

Sempe-czekamy.....:)

Pawimi ale ostatnio wlatujesz jak po ogień..


ja się dzis narobiłam,malowałam sypialnie i pokój syna...
urobiona jestem,że hej...
 

Załączniki

  • 1865.jpg
    1865.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 46
reklama
Do góry