reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

joas-powiadasz wlazlo jak banan:)ale sie usmialam gorzej z ananasem .znowu nie widzialam zdjecia:wściekła/y:pojawia sie i znika
pawini-jak tek wygladaja czterdziestoletnie laski to ja tak chce.
nikt o mnie nie pamieta tylko HANA
a mi sie spoznia okres
 
reklama
iwet nie martw sie! ja tez zdjecia nie widzialam :no::angry: my jestesmy z tych nieuprzywilejowanych:crazy:
a jesli chodzi o bycie czterdziestka to jestem stuprocentowo przekonana ze Cie to tez nie ominie wiec nie masz co plakac ze tez chcesz:-p Jak juz nia bedziesz to zaplaczesz zes nie chciala:-D Wcale mnie moja metryka nie cieszy....wrecz przeciwnie no ale taka kolej losu i trzeba sie z tym pogodzic. Okres to sie chyba ma spozniac co? ;-);-) nawet z 9 nastepnych miechow:laugh2:
 
Wrociłam z zebrania ,udało mi sie nie usnac:-D dziecie młodsze oceny super zachowanie tez (poprawiła sie bo był okres pyskowania w szkole) pogoda masakra zimno i leje .
Mama przeczytałam całosc bo ja mol ksiazkowy od małego jestem :tak:(teraz troszke mniej co prawda)wole czytac niz ogladac.
 
Częśc dziewczynki moje kochane.

I znów mnie troszke nie było. Ale ciężki czas emocjonalnie miałam i teraz moja psychika jest tak zmęczona że szok. No ale teraz już powinno być lepiej. Chyba...

Pawimi jaki tatuaż wow. Kiedys marzył mi sie a teraz już bym nie chciała. Już wyrosłam ze stylu rockowego jaki kiedyś miałam. teraz mój najstarszy się w to wciąga :/

Iwet to może już nie przyjdzie @. Życzę tego.

No i nie wiem co komu jeszcze bom zapomniała. Przepraszam :/ Pozstaram się poprawić. A teraz zmykam bo mój pierwosy wieczorne ;-)
 
iwet no to oby nie przyszla :-)
Ja sie z tego banana i arbuza tez usmialam hehehehe :-D
Hana dobrze ze na zebraniu same dobre opinie;-)
Co do zmierzchu poweidzcie mi wolicie wersję czytaną czy oglądaną? ja szczerze na 99% wole czytana bo na filmach spro jest pominięte.... a jak sie czyta to tam jest wszytsko :tak: :-) ja to maniaczka czytania ogolnie :-D
Weroniczka oby zle juz poszło sio od Ciebie i bylo coraz lepiej :tak:

Pogoda jest straszna, do tego zaczelo wiac u nas brrrrr..... nosa za drzwi strach wystawic ;]
Chlopaki spia jeszcze córa.... :dry:
 
Hej, kochane
przepraszam , że nie poczytałam co u Was. Wpadam na chwilę. Muszę oswoi się z myslą, że nie będę juz pracowała w szkole. W związku z reformą nie bedę miała godzin. Jeszcze tylko coś naskrobią mi w przyszłym roku a potem będę zwolniona z braku godzin. 15lat w szkole. tyle nerwów, energii dla uczniów, angażowania się kosztem domu. Ech idę się wyrycze znowu bo nie mialam dzisiaj jezcze czasu. Właśnie skończyłam górę testów sprawdza. Ale wkrótce muszę się wziąc za siebie i przekwalifikowac się i coś poszukac. Wiadomo kredyty, itd.
Będę Was podczytywac ale nie chce Wam smęcic.
 
reklama
witajcie..

moja psychika siadła że sama juz nie mogę... dziś mam wizyte u psychologa bo problemy doprowadziły mnie do rozpaczy.. Starszy mówi o samobójstwie, pije ćpa...... muszę mu pomóc koniecznie!!!

dzis mam cisze w dmu i mam zamiar chwile odpocząć...

Pawimi ślicznie wyglądasz a taka bije od Was radość ze i mnie się udzieliła... szukam w sobie wiary ze i ja tak kiedys z Robertem będę miec relacje!

Iwet oby @ nie przyszła:-) az ciekawość mnie zżera...

Joaś tez juz tęskinie za bolącymi mięsniami:-) dodaje to niesamowitej energii..

Mama05 poszalałaś ostatni miesiąc z tymi % i seksem ale nie ma to jak żyć pełną parą!! w koncu nam się udało cos znaleźć na majówke, najpierw 28.04 jedziemy na 2dni do Drezna tam mąż biegnie w maratonie a potem na 5dni do Szklarskiej Poręby jedziemy sami z dziecmi:-) juz doczekać się nie mogę..

Izulka a w innej szkole nie masz możliwosci pracy??? masz troszke czasu na poszukanie czegoś a jak sobie wyobrażasz przekwalifikowanie się??? na co na kogo?

Zuinka juz będziesz rodzić????? jejciu jak to zleciało!! trzymam kciuki za szybki i bezbolesny poród:-)

Weroniczka życze Ci sił i wytrwałosci w nienajlepszym samopoczuciu wiem co czujesz..

Bedismall, Kartina, Hana, Liza, Wisienka i pozostałe szczęśliwe mamuski POZDRAWIAM SERDECZNIE!!
 
Do góry