reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Dzięki Sempe. Tobie też zycze zeby wreszcie zaczęło się to wszystko układać.

Witam wtorkowo.

Dziś u nas troszke ładniejsza pogoda niz wczoraj a że nie mam dziś mojej podopiecznej to pospaceruję sobie z moimi dziećmi troszkę :-)

Izulka to jest przerażające co robi się z naszą edukacją. Ja mam ostatnio wrażenie że chcą z naszych dzieci zrobic matoły, które wiedzę będą miały minimalną. I zaczyna się to już w przedszkolach. Straszne. Współczuje kochana. Oby udało ci się przekawalifikować.



 
reklama
Hej :)

iwet - &&&& żeby nie przyszła
zuz-inka - ależ zleciało :szok: życzę spokojnych ostatnich dni ciąży i szybkiego rozwiązania
sempe - współczuję sytuacji z Robertem oby wizyta pomogła &&&&


A mój synuś chodzi!!! Od soboty tyle,że on chce biegać już :dry: Ale sam przejdzie do 5-ciu metrów. Także mamusia dumna :):):)
 
Witam dziewczynki
biggrin.gif
dzis mi krew siagali
p.gif
zobaczymy jak wyniki wyjda w poniedzialek wizyta .
Mega banana mam od rana na twarzy bo poczułam w nocy nie bulgotki ale centralnie w brzusio kopniaczka
laugh.gif
,pogoda dzis lepsza troche szału nie ma ale nie pada chociaz
laugh2.gif
posprzatałam chałupke a teraz czekam na psiapsiułke moja na kawke ma wpasc.Ja tez biała jak corka młynarza
eek.gif
,na dodatek tak jak od poczatku ciazy miałam super cere to mi teraz z jednej strony twarzy wysypało
mad.gif
.
Z Dorotka musze do lekarza isc bo zaczeło sie znowu jak co roku prawie o tej porze skora sucha wysypana drapie sie ze szok .Znowu masci robione i tabletki w ruch ,młoda ma AZS i niestety cały rok na okragło myje sie smaruje Emolium lub Oilatum .Mam nadzieje ze dzidzia nie bedzie miała tego dziadostwa
no.gif
.

Iwet &&&&&&&&& coby @ nie przyszła:laugh2:
Izulko przykro mi:no:
Sempe trzymaj sie wiem z doswiadczenia ze łatwo nie jest ,sama jestem po terapi ( depresja) ale specjalista moze pomoc ...
 
Ostatnia edycja:
Hej
Pogoda sie poprawiła :-) super ;-) choc troszke zimno jest ehhh :dry:
Najmlodszy spi, Sredniak maluje, a panna w szkole, kolo 13 dziadek ma ja przywieźć :)
Obiad gotowy.

Sempe trzymaj sie i oby specjalista pomógł!!!!
Izulka :-(
Majqa gratki dla dreptusia Marusia :-) super :tak:
fasolka gratki pierszego kopniaczka :-) teraz powoli bedzie sie rozkrecac ;-) hihihi
 
Ostatnia edycja:
hej

ja dzis do szkoly wstalam o 8.30 wiec musielismy sie spoznic na 8.55....:no:Patryk mi cala noc goraczkowal i nie dalo sie spac az do rana i w koncu zaspalam...wczoraj sie u kumpeli zasiedzialam do 20.00, maz prosto z pracy po mnie przyjechal i byl zly na mnie,ale to juz norma:confused2: o 22.00 jeszcze go do supermarketu wyslalam po pampersy i 22.30 nareszcie moglam mu obiad odgrzac,hahahah

pawimi a ten tatuaz cos znaczy???????

weroniczka - maz wciaz bez pracy?

sempe - dobrze zrobilas ze poszlas do psychologa- niestety to czas proby dla was- syn tez was na taka probe wystawia milosci matczynej - takze trzeba go z bagna wyciagnac.....zycze ci duzo sily

izulka - wspolczuje:-( a jak z twoim zdrowiem?

reszte gorąco pozdrawiam i lece prac bo po 3 tygodniach w koncu przyszla paczka od babci - moze cos sie tam nada jeszcze. Najwazniejsze ze dekoder cyfry doszedl i kolczatka dla baxtera - juz wyprobowalam i smigam sobie teraz z wozkiem a pies nie ciagnie jak szalony......
 
hej

ja dzis do szkoly wstalam o 8.30 wiec musielismy sie spoznic na 8.55....:no:Patryk mi cala noc goraczkowal i nie dalo sie spac az do rana i w koncu zaspalam...wczoraj sie u kumpeli zasiedzialam do 20.00, maz prosto z pracy po mnie przyjechal i byl zly na mnie,ale to juz norma:confused2: o 22.00 jeszcze go do supermarketu wyslalam po pampersy i 22.30 nareszcie moglam mu obiad odgrzac,hahahah

pawimi a ten tatuaz cos znaczy???????

weroniczka - maz wciaz bez pracy?

sempe - dobrze zrobilas ze poszlas do psychologa- niestety to czas proby dla was- syn tez was na taka probe wystawia milosci matczynej - takze trzeba go z bagna wyciagnac.....zycze ci duzo sily

izulka - wspolczuje:-( a jak z twoim zdrowiem?

reszte gorąco pozdrawiam i lece prac bo po 3 tygodniach w koncu przyszla paczka od babci - moze cos sie tam nada jeszcze. Najwazniejsze ze dekoder cyfry doszedl i kolczatka dla baxtera - juz wyprobowalam i smigam sobie teraz z wozkiem a pies nie ciagnie jak szalony......

My z bolem serca ale wczoraj tez zakupilismy kolczatke dla Cendy bo niestety nie dało juz nia rady ciagnie tak ze masakra ,obojetnie czy dopiero wyszła czy jest po 2h ganianiu po lesie :crazy: a teraz nie ten piesek az przyjemnie na spacer isc a nie szarpac sie z nia a siłe to ona ma straszna:szok:,
 
My z bolem serca ale wczoraj tez zakupilismy kolczatke dla Cendy bo niestety nie dało juz nia rady ciagnie tak ze masakra ,obojetnie czy dopiero wyszła czy jest po 2h ganianiu po lesie :crazy: a teraz nie ten piesek az przyjemnie na spacer isc a nie szarpac sie z nia a siłe to ona ma straszna:szok:,

no dokładnie to samo było u nas...

młody wstał po 20 minutowej drzemce, zdążyłam tylko pranie na dwór wywiesić i umyć pół podłogi na dole:szok:
Coś mu jednak jest bo po kolejnej godzinie ryczenia zasnął jak aniołek
 
Ostatnia edycja:
bedi mąż znalazł pracę i to dość dobrze płatna ale tylko do jesieni. Pracuje w sieci restauracji jako techniczny. Niestety restauracje maja to do siebie że wiosna i latem świetnie prosperują ale jesienią i zimą gorzej im sie powodzi. No ale lepsze to niz nic :-) Przynajmniej narazie mamy za co żyć ;-)

Fasolka ale ci fajnie z tymi kopniakami :-) Jak ja uwielbiałam te chwile. I jak bardzo za nimi tęsknię :-)
 
reklama
jestem i ja ;)
byliśmy w Orsayu kupiłam groszkowo zielona marynarkę i spodnie 7/8 takie łososiowe/pomarańczowe..
jestem zadowolona:tak:

Joaś wysłałm Ci fotkę:-D

Fasolka leż i dyryguj:tak:

Majqa ja nie pomogę bo my mamy net przez Orange..

Bedii gdzie znowu zniknęłaś:-(jak mama po operacji???

Pawimi-ściskaj,drap i dopieszczaj póki jest:tak:

Weroniczka i Tobie miłego dnia życzę kochana..


Joaś czyli tym razem nie wyszło...mówisz,że na 7 garków gotujesz....:-Dnie pytam czemu??:-Dbo znam odpowiedź:-D:-D:cool2:


my zaraz na basen śmigamy we 3 rodziny.ja i basen:szok:do wody wchodzę jak muszę czyli pod prysznic ,ale nic...dzieci chcą to cóż zrobić ...może się w brodziku nie utopię:-D

dokopałam się do twojego posta - dzięki za pamięć a wyglądasz bajecznie. Muszę ci powiedzieć że dajesz mi motywację żeby czasem też powalczyć o siebie i swój wygląd a nie być tylko przedłużeniem odkurzacza.
A na basenie byliśmy w piątek i właśnie są efekty w postaci gorąćzki Patryka, zawsze coś:crazy:
 
Do góry