reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

witam przy kawce - drugiej zresztą - ale tylko z ranka mi wchodzi

oj nie droga pawimi - objętościowo i zawartościowo to Twój post większy - ale jezeli robię Tobie konkurencje to przepraszam - chciałam z grubsza wszystkim odpisać:-p

mamuś - a u mnie -gonitwa wczoraj była - w zasadzie od nd swiętujemy urodziny matiego - jeszcze wczoraj miał pojedynczych gości - załątwiałąm mu urodziny w klubiku - bo sam chodził do dzieci i zwyczajnie marzył i chciał mieć swoje - więc na szybkiego na tą nd zaklepałam i zaproszenia w szafeczkach rozdałam...

mówicie ze wczesniej dajecie do szkoły-- ja się zastanawiam - bo i tak do 67. zdązy isę napracować - a na dzien dzisiejszy nie jest gotowy i zupełnie szkoła go nie interesuje:cool2:---oj czuje ze się będę miąła z małym nicponiem...
czekam na owu--- się doczekać nie mogę...

kończe bo za dużo napiszę :-p

miłego dnia
 
reklama
Hej
Hana ja tez mam problem z córka czy do pierwszej klasy puszcac i niewiem.... tyle ze u mnie jest tak ze mam dwojke rok po roku jak ją puszcze od wrzesnia do 1 klasy to bedzie miedzy nią a Danielem 2 lata róznicy w szkloe a to troche takie chore, mysle ze chyba zostawie ja znów w zerówce co by miała soije kolezanki przy sobie ze swjego wieku a nie mieszanka z 6 latkami :tak:
mama oooo ogladalam ten film az musze sie zapytac w bibliotece czy ma tą ksiazke przeczytałabym :tak:
pawimi wspolczuje sytuacji z tatą :-( przykre...

wiecej nie pamietam,literki mi sie plączą jeszcze hehehehe :-p
 
witajcie

Dziś minęły 4 latka, jak rozpakowałam swój brzuszek poprzednim razem, kurcze jak to szybko zleciało... imprezkę mała ma w sobotę.

Miłego dnia wszystkim życzę.
 
Hej!
U nas leje jak nie wiem co.....a ja jeszcze chodzę z tłustą głową bo mam się farbować. Lecę zaraz po Dominika bo on dzisiaj tylko 2,5h i potem po coś na obiad i do okulisty z nim na kontrolę

bedi - paczuszka z żarełkiem z PL?--- i co - było coś dobrego

jasne:confused2: 3 tygodniowe kiełbaski które już nawet dla psa się nie nadają i ser żołty a babcia już kolejną paczkę chce szykować.Nie wiem jak 75 letniej kobiecie to wyperswadować:sorry:

Jestem po pracy....dzieciaki odebralam ze szkoly bo maz pojechal do jakiejs klientki cos poprawic. Mlodziez obiad palaszuje a ja sobie siadlam w koncu bo juz mi nogi wlaza wiadomo gdzie:laugh2:

Bedi widze ze nie czytasz moich postow bo chyba z 15 razy pisalam co moj tatuaz ma oznaczac ale powtorze specjalnie dla Ciebie :-D

BEDI!!!! otoz moje tattoo jest niczym innym ja imieniem mojego pierworodnego syna. Jonathan, po hebrajsku Yonatan co oznacza dar od Boga. I to wlasnie te kilka smiesznych hebrajskich czcionek oznacza.

A pamietacie jak mowilam ze wysmialam swojego meza do lez jak wyrazal swoja dezaprobate odnosnie mojego tatuaza? No to musze sie pochwalic ze biedny myslal ciezko przez 3 dni jak tu sie zemscic i wczoraj wykrztusil tekst ze jego zona zapomniala zmyc sobie pieczatke z dyskoteki :rofl2::-D:-D Czyli jest 1:1 hahaha!

Weroniczka jesli chodzi o nadpobudliwosc to moja cala trojca taka energiczna jest i bezustannie w ruchu. I masz racje to raczej nie przechodzi bo Jonathan w dalszym ciagu taki jest pomimo swojego doroslego wieku. Dlatego ja sobie chwale ich szkole bo nie bardzo sobie wyobrazam ich siedzacych grzecznie w tradycyjnych lawkach. Trzeba madrego i doswiadczonego nauczyciela zeby odpowiednio poprowadzil takie dziecko. Ogromny potencjal a rownoczesnie nie lada odpowiedzialnosc.

Hana ale posta dlugasniego odwalilas :szok: pokonalas mnie z kretesem:eek:

Moj Sascha tez z kolczatka caly czas, inaczej bym go nie dala rady wyprowadzic. To przeciez potezne, ciezkie psisko jak pociagnie to mozna kopyta na miejscu wywinac.

Majqa gratki dla Mareczka za to bieganie! Ale czas zasuwa, dopiero z brzuszkiem chodzilas a tu juz Twoj brzuszek biega...

Z przykrych info rodzinnych to dowiedzialam sie wczoraj w nocy ze moj tatus znowu wyladowal w szpitalu. Juz mi sie nawet mowic na ten temat nie chce bo dorosly czlowiek a nie potrafi zadbac o wlasne zdrowie. No ale coz, za niego zyc nie bede...

Lece umyc i posmarowac swoja pieczatke z dyskoteki i jakies piwko otworzyc moze...Dobrej nocy zycze!

sorry.........nie było mnie trochę,ale moja wina,wiem:zawstydzona/y:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
zagladam na sekudke.
napisze tylko o mnie,bo nie czytalam przepraszam.
@@@nadal nie mam,ale zrobilam wczoraj test i wyszedl negatywny
kurka nic nie rozumiem.

jak myslicie o co chodzi?
w poniedzialek mam wizyte u gina ,ale zastanawiam sie czy to nie za wczesnie.

sciskam wszystkie;-)
 
iwet ja mysle ze warto powtorzyc ten test albo kupic inny ale dopiero za pare dni, np.przed wizyta u gina, i upewnij sie ze to jest mocz poranny. A swoja droga to wsluchaj sie w siebie, masz jakies objawy? Bolace piersi?

Bylam u okulisty - optyka i Dominika oczy to powazna sprawa - maja go do specjalisty wyslac jak najszybciej sie da.:-( IMG_9043.jpg
 
no wlasnie....Bedi dobrze gada ;-) co z objawami? u mnie wyznacznikiem byly piersi wlasnie....nie dosc ze podwajaly objetosc to jeszcze stawaly sie tak wrazliwe ze najchetniej chodzilabym topless bo dotyk odziezy mnie draznil bolem niedowytrzymania.

Joas? co kochana u Ciebie sie smeci? pozal sie troszke...

Dzien dobry, mam chwilke wolna w pracy to wpadlam zobaczyc co nowego na moim ulubionym watku:tak: Milej srody zycze paniom.
 
katrinka - wszystkiego najlepszego dla córci--- normalnie trzeba każdą chwile mieć w pamięci - bo te dzieci tak szybko rosną ze mi się nie wierzy ze ten mój był kiedyś u mnie brzuchu:-p

iwet a Ty chcesz @ czy nie:-p:cool2::sorry: bo już nie wiem...
bedi a co tam z oczkami Twojego synka??
 
reklama
Witam popołudniowo:-)Ja mam jakis refleksyjny nastroj od rana słucham moich ukochanych płyt głownie Perfektu ,Republiki itp na zmiane smieje sie i lezki mi leca (ach wspomnienia:-p) a moj mezulo patrzy na mnie jak na wariatke:sorry:,ale co tam zawsze na hormony mozna zwalic:-D
 
Do góry