reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

jestem i ja...

Joaś ?????????? co tam słonko?? pisz ja wezmę na klatę a Tobie bedzie lżej..

Pawimi -miło ,że zaczęłaś częściej wpadać do nas:tak:

Liza zapytaj i poczytaj-o wiele lepiej napisana :tak:polecam;)

Bedii powodzenia z synem..mam nadzieję,że okulary załatwią sprawę..

Katrina uściskać 4latkę :))
mój Tom jutro kończy ...............40 lat:sorry::eek:a jestem z Nim jak miał 26:shocked2:zleciałooooooooooooooooo..że haj..a ja wciąż taka młoda hahahahahahaaaa


Hana mam nadzieję ,że dziś mniej zalatana jesteś :) a Iwet oczywiście nie chce @..

Iwet &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& żeby nie przeszła..może Ci się owu przesunęła i dlatego jeszcze test nie pokazał...

Weroniczka-jak tam dzis u Ciebie ??

Liza moja Zuza miała to szczęscie ,że w 6 poszli do szkoły z grupy przedszkolnej-3 dziewczynki i 3 chłopców więc połowę klasy już znała.a klasę ma samych 6cio latków.

Fasolka rycz mała rycz...
płacz maleńka płacz:-D:-D
 
reklama
Kiedys wam pisalam ze ma +5.00 i +6.25 i juz nosi okulary od 3 miesiecy - dzisiaj bylam na kontroli i troche mu zmniejsza i dodatkowo specjalista tylko musze czekac na list od nich
 
pawimi-mowisz objawy chyba czuje sie normalnie ,ale od dzisiaj mam obrzekniete piersi,ale tak jak przed kazdym okresem.
mamo-40lat piekny wiek i kiedy to zlecialo prawda ech my w sobote mamy impreze u znajomych przyjecie niespodzianka wlasnie z
tezj samej okazji co u twojego meza
ma byc 50 osob :szok:
hana-masz prawo nie wiedziec....oczywiscie,ze chce trzeciego dziecka
na poczatku jak trafilam na ten ZAKRECONY WATEK nie bylam pewna czy zdecydujemy sie na maluszka ,ale teraz widzisz sama wiec jesli chcesz byc w ciazy to zostan z nami a my ci w tym pomozemy.prawda laski???
bedi-jak wytrzymam to zrobie kolejny test w niedziele
 
Zdrowia szczęścia pomyślności dla wszystkich 40-tek - oby wam zmartwień i siwych włosów ubyło....:-D

Nikogo jeszcze od rana nie ma???? Ja popijam kawkę, dziś nie pędzę bo maż jeszcze w domu to zawiezie mi Vanessę do szkoły. Wczoraj przez tą ulewę Dominik mi zmókł i przemarz a potem gorączkował. Dobrze że i tak ma dziś wolne. U mnie jak co czwartek Matki Boskiej Pieniężnej to się wypuszczę potem na zakupki - żywnościowe niestety
 
jestem na chwilę z herbatą;)
pranie schnie na ogrodzie ,poodkurzane..zaraz oko maluję i wychodze do znajomej.
wczoraj mi fryzjerka odświeżyła kolor i juz prawie biała jestem:)


Katrina dzięki;)

Pawimi mój Tom mówi ,że On nie ma 40 lat tylko teraz cały czas bedzie mówił 39 i pół:) taki film u nas był i miał taki tytuł a bohater 40-lubiłam go oglądać..

Iwet nadal &&&&&&&&&&!! i pwenie,że pomożemy Hanie zajść w ciążę..
ja co prawda zepsuta jestem bo wszystkie zrzekły się łatwości zachodzenia w ciążę na moją korzyść a i tak się nie udaje..ale dobrym słowem zawsze służę..


Joaś -przytulić????


Ewuniaf-w te pędy do tablicy-tęsknię okrutnię i wypatruję Cię każdego dnia!!!!


BEDII no to szalej na zakupach:)i zdrówka dla Dominika..

Liza byłaś w bibliotece??


smacznej kawki i miłego dnia-u nas słonko;)
 
A u nas pochmurno :/

Witam czwartkowo.

Lubię czwartki bo wtedy zaczyna sie powolne wyhamowywanie przed weekendem bo chłopcy nie maja już zajęć dodatkowych :)
 
reklama
Witam dziewczynki koszmarna noc i taki sam dzien sie zapowiada
no.gif
wczoraj miałam bardzo napiety brzuch nospa nie pomogła do tego w nocy zaczełam plamic tak brunatnie zadzwoniłam do mojego ginka i mam dzis wizyte na 14 (miałam isc w poniedziałek) boje sie bardzo
unhappy.gif
,po tych moich przezyciach wszystkie takie objawy przerazaja mnie .Dobrze ze dzidz kopie bo chyba oszalała bym trzymajcie kciuki odezwe sie po wizycie.
 
Do góry