reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama
bry wieczór

Mamusia, Jotemka, Martika - idąc za ciosem - bylismy dzis w Ikei - najbliższa jest w Belfaście (ok. 180 km od nas), czyli mieliśmy całodniową wycieczkę. Zakupy zrobione, część mebelków juz mąż poskładał. Jutro muszę wyprać nową pościel do Alinki pokoju, trzeba zawiesić nowy karnisz i zasłonki na nim i mąż chce obić Ali łóżko nowym suknem. Pomalować ściany (dla odświeżenia, a jedną na różowo - to ulubiony kolor Ali) i poustawiać wszystko tak jak ma być.

Jotemka - myslałam, że będę bardziej odczuwała pustkę bez pracy, ale nie. Pewnie z kilku powodów - są wakacje, dzieciaki są w domu i co chwila mam nalot tajfunu w postaci 4-5 dzieci. Poza tym dopiero co Alinka miała wiatrówkę, teraz ma Kuba - tez nie mam szans się nudzić.
Co chwilę staram się robić gdzies porządek, żeby opróżnić dom z niepotrzebnych sprzętów, rzeczy i ubrań. No i jeszcze atrakcje z nowym umeblowaniem. Wczoraj mąż zrobił mi półki w pomieszczeniu gospodarczym koło kuchni, teraz pokój Alinki - na razie jeszcze nie odczuwam braku zajęcia, troche tylko bardziej pusto w portfelu, ale... coś za coś.
 
witam przed pracą ..dzieci odwiezione,kończę herbatę i lecę do gabinetu..
coś źle się dziś czuję :baffled: boli mnie żołądek ,na wymioty zbiera,w głowie się kręci...nie wiem co jest:nerd:


Sempe
a no nie ma...siła wyższa..co możesz to napisz tu.
fajnie,że jesteś ;)

Katrina
no to piękną wycieczkę mieliście :)) i zakupy widzę udane ..idziecie jak burza-najciężej zacząć a potem jak widać efekty to chce się więcej i więcej :)
przyjemności w zmianach domowych:tak:


Martika
kochana Ty dziś latka kończysz :-) noś swoje belki z godnością :)) mi na dniach też dodatkowa belka wskocz na barki. ściskam Cię mooocno!!



Jotemka
jak u Ciebie na froncie ??



przyjemnego dnia kobietki:)
 
Katrina super, ale postep prac :-)
mama ano tak 32 wskoczylo ;-) a dziewczynki cale ,zdrowe, starsze maja swoje humory, swoje sprawy, wyprawy do kolezanek, a najmlodsza usmiechy rozdaje zrobila sie taka fajna pucolowata ;-) tylko ja calowac heh :D

milego dnia dziewczyny
 
Martika to wszystkiego dobrego!!

przesyłam Wam moją nowy image:-)
IMAG0886[1].jpgIMAG1123[1].jpg
 

Załączniki

  • IMAG0886[1].jpg
    IMAG0886[1].jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 67
  • IMAG1123[1].jpg
    IMAG1123[1].jpg
    15,8 KB · Wyświetleń: 66
zeszłam niedawno z drabiny..malowałam salon-skończony...mąż szpachluje kuchnie ,dzieci śpią ..


Martika
to git ,że u dziewczynek wszystko si ;)


Sempe
noż w mrdę
czadowo wyglądasz :)) rewelka -kwitniesz moja droga ,ooooj kwitniesz :)


na jutro mąż wziął wolne i liczę ,że mocno popchniemy pracę w domu.
dobrego wieczorku.
 
dziś Krzysztofa:-) wszystkim Krzysiom wszystkiego naj naj...

nie pisałam WAm ale za 5dni mam wakacje marzeń:-D lecimy z mężem na tydzien bez dzieci na Madere!! jestem tak podekscytowana ze na niczym skupić się nie mogę!! a tyle spraw przede mną..


miłego dnia
 
jestem i ja ..

Sempe
meeega przyjemności kochana :)))) cudnie ,że marzenie się spełnia :)
czekam na opowieści jak wrócisz ;))

ale czad :-)



u nas deszczowo od wczoraj ...ale roślinom się przyda.
remontowo nadal u nas-została już "tylko" kuchnia..
liczę ,że w poniedzialek wejdę już na szmatę i będę sprzątać tak ostatecznie..



miłegooo
 
witam wieczorem .. wróciłam niedawno z pracy .. u nas przycinanie blatów-na 3 już 2 są na ścianach przymocowane ;) spagetti carbonare zamówione ;)) pifko jest --->mozna pracować :)
 
reklama
Dzień dobry porannie !
Tosiu wstał o 6 standardowo. P w pracy. Tesciowa pojechala. Mila śpi jeszcze. Ja zrobiłam porzadek po babci. Tam prosilismy zeby zajela sie tylko dzieckiem. Zeby ewentualnie poscierala kurcze i podlogi koszt Tosiu spi. A ona oczywiście nie słucha. Zrobiła bałagan w bielizniarce. Po co tam grzebała nie wiem. Jak skladacie pościel? Ja znam dwa sposoby. Albo kompletami albo poduszki na poduszki, prześcieradło na prześcieradło. A ona zrobiła mi tam taki Misz masz. Po co nie wiem. A i rozprasowala pościel z kory. Dzieci też mają w szafkach bałagan. Ubrania Tosia u Mili i na odwrót. Przed pracą tam skladalam . Obiady ja gotuje Ale garnki już mam w innym mięjscu. I deski do krojenia poskladane na blatach. Czemu czemu czemu pytam!
Jestem jej wdzieczna ze zostaje z Tosiem mimo że ostatnio choruje ale dlaczego musi mi robić taki rozgardiasz
Sempe świetnie wyglądasz
mama czekam na fotki kuchni
 
Do góry