reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

hej..
wlatuję sie zameldować :)
po pracy jestem wiec nie popisze ,ale pozdrawiam wszystkie swoje kobietki:)


Jotemko
jak tam sobie radzisz??
czy noga choc troche mniej boli?


Katrina
jak u Ciebie? jak krasnale?
remontowo coś idziecie do przodu?


Hana???????????


Sempe
a jak u Ciebie ??

Bedii,Wisieńka??????????????
 
reklama
Witajcie
Mamusia - mam nadzieje ze urlop udany. Dzis niby mialy byc do odebrania zamowione tapety. Jutro maz pojedzie odebrac, to bedzie mozna skonczyc pokoj Alinki.

Jotemka - co u Ciebie? ? Jak noga? Lepiej juz??

Jutro wieczorem mam pierwsza jazde z irlsndzkim instruktorem.
 
witam przelotem ..

Katrina
i ja &&&&&&&&&&&&&& zaciskam na maxa-noł stres-dasz radę !
powodzenia w tapetowaniu:)


Wisieńka
u mnie też w pędzie ..już nie pamiętam kiedy byłam w gabinecie takjak mam otwarty czyli 10-18..praktycznie codziennie jestem 8-20..
dobrze ,że dzieci zdrowe..nasze też .



pozdrawiam ,dopijam kawę i lecę bo na 8 mam babeczke na rzęsy 2:1..
 
Hej!!
Nie ma jak nasz dobry duszek - mama. Jak tylko się pojawi, to od razu laseczki dajecie znak zycia :-):-):-):-)
Wisienka pewnie Wam wszystkim cieżko z tesknoty. To jest próba czy powołanie jest rzeczywiste. Jak sobie radzisz z rzeczywistością?
Katrina no to kciukasy za jazde zaciśnięte. Mowisz, że w tapete celujecie? Jaki kolor?
Tak czytam o Twoich i Mamy remontach to.mnie az trzęsie żeby cos zrobic a tu doopa blada przez ta noge
Mamo, ja wiem ze sie od dawna odgrazam, ale jak tylko ogarne sie z noga i karmieniem Marka przyjezdzam do Ciebie na caly dzień sie pieknić. Normalnie bedziesz miala mnie dosc.
Hanus chyba na urlopie, co?
Moja zlamana noga to papierek lakmusowy na wiele spraw. Wczoraj zapadla decyzja ze zmieniam pania do pomocy. Di konca wrzesnia jeszcze bedzie a potem licze na nowa. Poszukiwania trwaja.
 
dzień doberek

Jotemka - w końcu mąż sam zdecydował i zamówił - jedną w pionowe pasy różowo-fioletowe (na jedną ścianę), a na drugą ścianę w głowy konia, czy jednorożca - ale nie wiem czy na białym tle czy na takim bladoróżowym.
I widzisz znowu żałuję, że tak mi daleko do Ciebie, bo ja potrzebuję pracy, nawet nie dla pieniędzy, (choć trochę też, jazdy mi opróżnią trochę portfel), ale żeby wyjść z domu. Co prawdę od września będzie już inaczej, bo Ala wraca do szkoły i to do 15-tej, a z jednym dzieckiem łatwiej juz robić zakupy itd. mając nieograniczony praca dzień, ale ileż można byc tylko zakręconym obowiązkami domowymi?? Tak sobie z sąsiadką pomyślałyśmy, że zapytamy w naszym przedszkolu, czy nadal jest tam Playgrup dla mam z mniejszymi dziećmi, jeśli tak, to byśmy się zdecydowały.

Mamusia, Wisienka, Jotemka - no jazdy się o tyle "boję", ze na nowym samochodzie (instruktora) i żeby sobie wstydu nie narobić. Ale juz trochę jeździłam swoim, to jest szansa, ze jak się skupię, to będzie dobrze.

Miłego dnia.
 
Ostatnia edycja:
cześć kochane moje
ja od niedawna w domostwie..obiad mąż zapodał-kalafior z wody ,ziemniaczki z masełkiem i jajka sadzone-->pyszne było:)
dzieci położyłam i wlatuję na chwilkę ..

Jotemka
powodzenia w szukaniu pani do pomocy!! &&&&& zaciskam!
no i oczywiście ja zapraszam w moje skromne progi :tak:


Katrina
&&& i dla Ciebie..za jazdy i za pracę ..
no i pikczery poproszę jak tapeta będzie na ścianie :)




ściskam na płasko :-)
 
reklama
Mamusia - bardzo ladna kuchnia, taka jasna, przestrzenna I kobieca. Sliczna.
Jazda - nie jest zle, ofiar w ludziach nie bylo, troche stresu z mojej strony ze wzgledu na jezyk, ale dalusmy rade.
 
Do góry