reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Mamo, jak dla mnie kuchnia wyrywa. Jak wiesz podobaja mi sie zaluzje. Brawo!!! Bardzo szybko sie uwineliscie. Efekt super super! !!:-D:-D:-D:-D:-D
Katrina czyli nie taki straszny ten nowy samochod? My mamy dwa samochody i powiem Ci ze jest taki pierwszy trudny moment kiedy zmieniam auto po dlugiej przerwie. Ale to tylko moment.
Gratuluję zatem jazdy.
A ja rozmowilam sie z moja pania i chyba na koniec wrzesnia sue rozstaniemy chyba ze zostaną do wypracowania jeszcze godziny
 
reklama
Jotemka - ja w Polsce uczylam sie jezdzic Nissanem Micra I teraz tez sobie ten wybralam. Z tym ze ja mam Renault I inaczej pracuja pedaly to musze opanowac. Plus jest taki, ze w obu autach sa tak samo biegi rozlozone, wiec mi sie nie myli.
 
Katrina Jak to się dzieje ze u Was te remonty tak sprawnie ida???? Bardzo podobaja mi się motyle. Co na pokój Ala mowi???
Wyprawilam Marcinka rano na oboz i pojechał... To 4ty w tym roku. Malo go widzimy ale nie nudzi sie, to pewne
A co do auta to ja duzym jezdze, takim transportowym
 
Ostatnia edycja:
Jotemka - to Ala wybrala sobie te tapety. Tato sam to potrafi robic (malowanie, tapetowanie, kafelki, instalacje, stolarka), tylko kwestia wolnego czasu I jest.
Alinka jest zadowolna z efektu taty pracy - jak dla nas to jest troche za pstrokato, ale to jej wybor. Jak sie znudzi, to mozna zmienic.
A co Twojego autka, a raczej jego gabarytow - Wasza rodzinka jedt zdecydowanie wieksza I do takiego Modusika to zmiesciloby sie moze pol.. tutaj wiekszisc rodzin ma 4 lub wiecej dzieci, dlatego tez mamy na ogol jezdza Suvami - tak jak Ty.
 
cześć kobietki..

Jotekma,Katrina
dziekuję :) teraz każdy coś chce robić w kochni ,żeby z niej nie wychodzić :-D


Kartina
najważniejsze ,że Ala zadowolona..brawo dla męża..mój też dał radę z remontem i jestem z Niego bardzo dumna:tak:


Jotemka
no na pewno Marcin sie nie nudzi jak tyle atrakcji ma -fajnie;)
my niedługo kupujemy drugie auto-na razie odkładanie kasy trwa;-) chcemy kupić wrzesień ,październik..



udanego dnia kochane ;)
u nas słonko od rana to i humory oki:)
 
Witam
Wczoraj odsprzatalam mieszkanie. Tylko w Mili pokoju muszę zrobić jeszcze akcję błysk. Dziś miałam prac i na złość leje. Wilgotność wielka nic nie poschnie. P ma jeszcze dziś wolne więc w końcu spędzimy trochę czasu razem
Jotemka
4 ohoho, faktycznie mało go widzicie Ale na pewno świetnie się bawi
Katrinka
Piękna ta tapeta w motyle. My może we wrześniu zaczniemy remont pokojów dzieci. Jak czas w końcu pozwoli bo czeka mnie jeszcze dłuższy firmowy wyjazd
Mama
Kuchnia piękna. A może uda nam się zdzwonić w ten weekend?
 
reklama
Hej!
Wpadam na szybciora, z kawa, przywitać sie i życzyć wszystkim mamuskom i maminkom dobrego tygodnia.
U mnie wariactwo i tyle.....
 
Do góry