reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tutaj coś dla tych, które chcą co nieco stracić :) Gubimy kilogramy i centymetry.

Ale zjadłabym pizzę,im dłużej sie je jałowo to zaczyna jednak brakować czegoś.

EWA myslę że własnie przy intensywnych ćwiczeniach cm bardziej schodzą,ja nie ćwiczę w ogóle nie mogę sie zebrać:sorry:
Po ciuchach widzę też,kupiłam w grudniu rurki na gumie i ubrałam dziś i wiszą na mnie bo kupiłam luzne.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kolejny tydzień za nami,dziewczynki raportować sie tutaj;-).
Ewa pomierzyłaś sie,waga albo centymetry ruszyły?
Reszta dziewczyn kiepsko Wam idzie bo nie ruszyliście jeszcze z dietą czy nie przynosi ona efektów?

U mnie spadek 1,5 kg,w sumie za miesiac schudłam 7kg:eek:
 
Milenka ja nie ruszyłam z dietą, ćwiczyć nie mam kiedy. Młoda ma ostatnio ciężki czas, a ja mam dość. W dzień łapię się na tym, że jest 13, a ja nic jeszcze nie jadłam, a piję 3 kawę. To nie jest mój czas.
 
EDYSIEK dokładnie ważne że spada waga.

DJMKA ja przygotowuję sobie na 2dni i w pojemniczki i do lodówki,pózniej tylko podgrzewam,moja tak sie drze że też mi czasem sił brakuje.a na poprawę humoru czekoladę bym zjadła.
 
Djmka zawsze sie da, tylko trzeba odpowiednio rozlozyc sobie dzien. Ja tez przygotowuje posilki wczesniej, a cwicze rano jak maz idzie na popo do pracy lub np ok 18, bo maly wtedy je butle, daje mu ja w lezaku, zje popatrzy w tv, na mnie i pol godz pocwicze ;-)
 
Madziolina, jasne, że się da. Ja nie mam na to siły teraz. Noce mam koszmarne, więc zamiast ćwiczyć wolę się zdrzemnąć jak maż w domu. Później mam dwójkę na głowie, więc wolę mieć trochę siły. Jak Młoda dawała mi w dzień ogarnać to ćwiczyłam na jej drzemkach, a teraz niestety nie ma tak dobrze.

Milenka ja sobie odpuściłam na razie, bo albo robię coś dobrze, albo nie robię. Poza tym ja niestety tak łatwo nie chudnę. A Ciebie podziwiam, że dajesz radę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Milenka - świetny wynik :)

Kurde mnie znowu przyszedł dodatkowy kg, ale to chyba przed @ - mam nadzieję ;)

Ja startuje od przeszłej środy :) bo tutaj w Pl no nie da się ....obiadki mamy :/
 
Do góry