reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ulubiony kosmetyk

Co do kremów pod oczy to nie stosowałam, zmarszczek jeszcze nie mam, a cieni pod oczami nijak pozbyć się nie mogę, taką już mam urodę widać, bo nic nie pomaga. Poza tym nie przepadam za siedzeniem w łazience godzinami i nakładaniem kolejnych warstw kremów ;)
 
reklama
Liriel z tymi cieniami to tak jak ja. Do tego mam dosc blada cere. Pamietam kiedys jak jeszcze pracowalam w biurze turystycznym przyszla klientka i do mnie startuje, ze powinnam badania zrobic, bo blada, bo cienie itp. Ja na to odpowiadam, ze robilam i wyniki mam dobre. A ona : no coz to taka kiepska uroda ;D
Wiec pewnie i kremy mi nie pomoga
Ania
 
Ja co prawda chorowałam swojego czasu na anemię, ale blada byłam zawsze, cienie pod oczami też mam odkąd pamiętam. Od dwóch lat mam wyniki krwi prawie w normie- troszeczkę poniżej, ale to nic groźnego, po prostu muszę łykać dodatkowe żelazo i magnez, a twarz dalej jak u ducha...w ogóle na całym ciele żyły mi tak przez skórę prześwitują, że wyglądam, jakbym w bladoniebieską pajęczynę się zawinęła, a przy pobieraniu krwi nawet celować specjalnie nie trzeba ;) :laugh:
 
Ja od ładnych paru lat używam tego samego fluidu lancome adaptive, który uważam jak żaden inny się rozprowadza na twarzy i nie robią się smugi. A niedawno kupiłam bombową szminkę rimmel lasting finish, która przez wiele godzin się nie ściera i pięknie nawilża. I też się z nią nie rozstaję.
 
Ja też używam tego fluidu nr 35, natomiast jakoś nie miałam okazji wypróbować tej szminki rimmel. Wprawdzie parokrotnie przechodziłam koło ich stoiska w drogerii i nawet się zadziwiłam, że mają taką paletę kolorów, ale jakoś się nie skusiłam, ale jak piszesz, że taka dobra, to może się skuszę.
 
ja tez stosduje krem brazujacy z kolastyny super sprawa oliwki u mnie sie nie sprawdzaja nie moga sie wchlonac a i bez pudru nie wychodze z domu oczywiscie z manhatana:tak:;-):-):-Dpozd
 
O j wątek dla mnie :-D uwielbiam kosmetyki :happy2:
ziemia egipska suuuper :tak:
moj/e ulubione kosmetyki to:
-podkład z minerałami sypki Artdeco
-podkład na niedoskonałości skóry Vichy
-kamuflasz Artedeco
-cienie Loreal i Artdeco
-róż blush z Maybaline bądź perełki brązujące z Avonu
-tusz...hm..raczej używam z Avonu ale lubię też z Maybaline
-błyszczyk Glam Shine Loreal
-balsam najczęściej Neutrogeny używam lub z AA Help
-maseczka do twarzy rozświetlająca sake i ryż z Avonu
-krem do twarzy Happyderm z Loreal
-perfumy https://www.babyboom.pl/forum/ladna-mama-f34/nasze-perfumy-12543/
Oj duuużo tego :szok::szok::szok::-D:-D
jak cuś mi sie przypomni to włączę sie do dyskusji ;-)
 
reklama
Ja swego czasu byłam konsultantką w Avonie, więc praktycznie stosowałam tylko te kosmetyki. Bardzo lubię ten olejek dwufazowy w sprayu. Ostatnio odkryłam fajny cukrowy peeling Bielendy - skóra robi się po nim taka gładka i natłuszczona. Dodatkowo teraz w okresie zimowym mam strasznie przesuszoną skórę, i podkradam swojemu dziecku żel do mycia Pharmaceris AT - ładnie nawilża i natłuszcza.
 
Do góry