reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

umawianki...

Ja mam kryzys wieku średniego mimo, ze moja chrześnica w marcu kończy dwa.
O spotkaniach wypowiadac się nie będę... przestaję wierzyć, ze ktokolwiek keidykolwiek będzie miał ochotę, chęć, mozliwośc, zwał jak zwał. Mam doła, ide sobie.
 
reklama
dziewczyny organizujemy spotkanie z King Kongiem. Super jest, Magdusiek widziała nawet na żywo. Tu można się wpisywać.
 
bardzo trafnie to ujęłaś z tymi małpami.:tak: Ale tak na serio. Myślałam o wieczorze bez dzieci, bo dzieciaczki nam teraz często chorują i trudno jest się wszystkim zgrać. Więc wydawało mi sie, że tak będzie łatwiej. Ale możemy spróbować jakoś inaczej.
 
Zawsze moga być 2 spotkania,jedno takie wieczorne ( no ja mam trochę dalej do domku,więc nie dojadę), a drugie takie na kawusi , może zakupy na wiosnę ?
 
Na kiedy zamawiasz? Jestem chętna! I stęskniona za Wami! I bez dzieci bardzo chętnie ;-)
 
sobota lub niedziela, tak? Bo w tygodniu raczej ciężko będzie. Chyba że w piątek, tak o 14 bym mogła (chyba)
 
reklama
miejsce spotkania do wyboru: Kuba, solarium(zbiorowe), seria masaży w SPA(wymagana rezerwacja w sali rodzinnej) albo złote tarasy w Copacabanie, tak?
 
Do góry