reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

umawianki...

niech się Doxa określi, bo jeśli nie dotrze w niedzielę to jadę do was w sobotę. ( chyba by mi lepiej pasiło )
 
reklama
O Wy niedobre! Inicjatorkę spotkania zostawiacie na lodzie...
OK, skoro większości pasuje sobota, to pozostaje mi życzyć Wam super spotkanka. Czekam na relację - słowną i ZDJĘCIOWĄ!!
 
Doxa,nie chcę Cie zostawić nA LODZIE.:tak: Wybiorę się jeszcze pod koniec lipca,tak jakTobie będzie pasować, nawet w tygodniu :tak:
 
Doxa - obiecuję, ze się z Tobą spotkam! JESZCZE PRZED WYJAZDEM!!! I to wcale nie jest ignorowanie i w ogóle, córka bliskich znajomych ma chrzciny...o których na śmierć zapomniałam. A później jestem umówiona tak, że nie mam jak przestawić... serio...
 
dziewczyny,bardzo przepraszam ale nie mogę w sobotę,Krzysiek ma mechanika umówionego. Wyszło dopiero dzisiaj:-( ale mogę np.przyjechać 14 albo 15 lipca.:tak:
 
reklama
Do góry