reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodzinki, urodzinki dla bąbelka i rodzinki ;)

Konwalianko, ano dzieciaki będą przez nią wyłazić. Nie mówię że wszystkie, ale i tak trzeba uważać. I też właśnie coś takiego jak maqniowy rowerek Fifi dostanie.
 
reklama
My urodzinki robimy u rodziców na działeczce, żeby dzieci mogły pobawić się na świeżym powietrzu (a troszkę tych dzieci w rodzinie juz mam). Bedzie mięsko z grila, sałatki, ciasto. Wszystko robimy z mężem sami łącznie z tortem. A tak wyglądał tort na urodzinkach Paulinki.Zobacz załącznik 472081
Nie zrozumcie mnie źle, ale troszkę przeraża mnie to co czytam o urodzinach w knajpie, zamawianiu cateringu. Jeszcze do niedawna wszystkie imprezy typu chrzciny, komunie odbywały się w domach a teraz lokal to już właściwie standard. Jak widać niedługo świętowanie urodzin w lokalu też będzie czymś normalnym. Jak dla mnie to przesada aby z taką pompą obchodzic urodziny. ale oczywiście jest to tylko moje zdanie.
 
Alessandro bedzie mial urodzinki we wrzesniu w ogrodku u tesciow. Bedzie catering (oni zajma sie jedzeniem i dekoracja) i okolo 30 osob i male upominki dla gosci (traducja wloska - tzw bomboniere). co do prezentow zrobilam liste dvd wszystkich bajek walta disney'a.

a o to zaproszenie po polsku, ktore jest w trakcie robienia sie, moze komus sie przyda :). szukam czegos po wlosku

Już raz zmieniałam się z noworodka
w niemowlę właśnie. Czy coś mnie spotka
dobrego jeśli wydorośleję ?
Co o tym myśleć ? Czy mieć nadzieję
że jako dziecku w końcu pozwolą
sprawdzić co siedzi w kontaktach ? Solą
dadzą się bawić lub grzebać w szafkach
dotąd zamkniętych ? Albo w zabawkach
trzymać papierki do rozdzierania
na które "banknot" mówiła mama ?
Czy z tej przemiany będzie wynikać
że będę mogła dotykąć czajnika
kiedy tak sobie gwiżdzę wesoło ?
Meble przestaną mnie pukać w czoło
jeżeli będę dzieckiem nazwana ?
Jeśli nie - po co taka zamiana ?

Jeśli odpowiedz znasz to nie zwlekaj
- wpadnij, dam torta spróbować, czekam.
 
A my robimy w domku małe przyjecie ze znajomymi z dzieciakami i to wszystko:)
Sylwia właśnie dzisiaj skończyłam szykować zaproszenia i właśnie ten sam tekst wybrałam;)
Tyle, że u nas to już w przyszły weekend... ale ten czas leci:)
Nie wiem, czy są wśród nas jeszcze mamy z dzieciaczkami z alergią na mleczko ale znalazłam fajny pomysł na masę do tortu bez mleka - zrobić budyń np. śmietankowy (ze śmietanką ma wspólną tylko nazwę) tylko nie na mleku a na karotce i wymieszać z margaryną bezmleczną. Brzmi dziwnie, ale spróbowałam i bardzo fajnie wyszło. Tylko zrobiłam z 2 budynii na pół litra karotki, i to na kostkę margaryny. Pycha:)
 
My 1.urodzinki Kinii robimy w domku. Zapraszamy 20 osób i myślę, że raczej wszyscy dotrą...Będzie obiadek, torcik. No i mamy zamówioną mszę w rocznicę Kingusi.
Odnośnie rowerka, to Kingusia ma już podobny, rózowy, z barierką i baardzooo go lubi :)))) A co do prezentu to nie wiemy jeszcze co małej kupić...
 
no i u nas "wyskoczyła" 3 impreza..ech.. za 3 tygodnie czyli dokładnie w dniu narodzin Tymcia przyjadą moi rodzice! W lipcu, kiedy planujemy urodzinki już nie przyjadą, co za tym idzie muszę upiec na szybko torcik..wiem, że mama by to zrobiła, ale nie chcę jej obciążać..
 
reklama
elżbieta79 zgadzam się troszkę z Tobą.

My będziemy obodzić Roczek w domu, mamy mało miejsca ale podzielimy ten ROCZEK na 3 imprezki czy ile tam wypadnie. :happy2: Prezenty??? oj nie wiem... jeszcze mamy czas :confused: urodzinki wypadają 27 lipca to jest piątek więc zaczynami wielki weekend :-D
 
Do góry