reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzamy kącik, pokoik dla naszego maleństwa :)

My pewnie zamieszkamy u mnie w domu, póki co mam dla własnej dyspozycji 2 pokoje, a po ślubie pewnie weźmiemy sobie całą górę. Narazie jednak maleństwo będzie w jednej sypialni z nami, dopiero jak trochę urośnie dostanie swój własny pokój. Mamy wybrane łóżeczko, będzie białe, bo pokój mam biało - szary i chcę żeby pasowało.
 
reklama
a oto moje propozycje :
tzn sama nie jestem jeszcze przekonana czy chcę błękit- wydaje mi się trochę za zimny ale pewnie to kwestia dodatków:
1 chyba mój faworyt- tylko meble chciałabym w kolorze venge
1.jpg
2.4.jpg
3.
5.jpg

4.
7.jpg

5. i ten też mi się bardzo podoba i mebelki takie jak bym chciała
Zobacz załącznik 375375

6. coś w bardziej ciepłych kolorach- chyba moja 2 wersja jakby błękit odpadł
6.jpg

7. coś w beżach-mebelki też śliczne
Zobacz załącznik 375377

a jeśli chodzi już o same meble to planuję coś w stylu tych:
10.jpg11.jpg12.jpg

no i jeszcze myślę o jakimś rysunku na ścianie- ewentualnie naklejka, bo szkoda mi będzie za parę lat zamalowywać takie dzieło sztuki :-)
 
Ostatnia edycja:
Inka jakbyś jednak chciała jakiś rysunek, to siostra mojego G. uczyła się w plastyku i ma duże zdolności w malowaniu - na ścianach też ;-) Robiła już kilku osobom rysunki w pokoikach dziecięcych, wykończyła jedną całą salę w Świdnicy w lokalu (wielkie stare kadzie z piwem, beczki - ma kontrakt z TYSKIM na malunki ;-) ) i może namalować praktycznie wszystko, co Ci do głowy by przyszło :tak: Mieszka teraz w Wałbrzychu, ale weekendy ma wolne i raczej bez problemu mogłaby się tym zająć. W razie czego daj znać, to Was skontaktuję ze sobą :tak: I jakbyś prace chciała zobaczyć jakieś to też na maila nie ma problemu :-)
 
Postanowiłam że jeszcze jednak zanim się przeprowadzimy to pomyślę jakbym chciała żeby wyglądał pokoik lub kącik naszego Maleństwa =)
Co do łóżeczka to mam dwa typy i nie wiem na który się zdecydujemy =)
1.łklasyczne
2.łz opuszczanym bokiem

Do każdego łóżeczka chce mieć zestaw pościeli przy której będzie dołączony baldachim =)

Do tego na ściance obok łóżeczka będę chciała mieć naklejki tylko nie wiem dokładnie jakie na razie wpadły mi tylko takie w oczka =)
wd7116_M-1.jpgmy8155_M-7.jpg
A nad resztą się już pomyśli jak poznamy płeć i znajdziemy mieszkanko i w zależności czy pozwolą nam je pomalować czy nie =)
 
inka85 ja się zastanawiam nad zestawem 5 lub 6, ale na razie się nie nakręcam.
Pościele z baldachimem jak najbardziej, też chcę, a mój K. patrzy na mnie spod byka, że cyca z dziecka zrobię i rozpieszczę ( jakby sam się tak nie zachowywał :happy2:)
 
Inka ja mam meble venge i szczerze, drugi raz bym nie kupila!!!kurz widac po 20 minutach palce i slady ciezko doczyscic...
Teraz mam jasne w drugim pokoju i poprostu roznica ogromna...

A co do lozeczka ja ku[ilam klasyczne sosnowe za 100zl!
 
Jeśli chodzi o meble to uważam tak jak izi- tylko jasne-sosnowe. Chyba że decydujecie sie na kolor venge tylko na bokach - nigdy blaty płaskie bo non stop ze ścierką będziesz biegać. Co do baldachimów to tez sie zastanówcie- wiem że ładnie wyglądają ale strasznie dużo kurzu na tym siada, po za tym zabiera sporo światła i po paru dniach je ściągniecie.
 
co do baldachimu mam takie zdanie jak ewa, wyglądają ślicznie ale są mało praktyczne, kupa kurzu a do tego zabiera światło oraz przeszkadza przy wyjmowaniu malutkiej dzidzi, która z reguły lezy u góry łózeczka, poza tym starsze dzieci często go ciągną ściągaja itp, jesli juz to zastanowiłabym się ewentualnie nad takim firnakowym.. hm. nie znam nazwy ale na allegro są takie.
Ale moim zdaniem zbędna rzecz.
 
reklama
No w sumie dziewczyny macie racje co do tego baldachimu, a ja w sumie patrzyłam pod kątem ładne i nie przemyślałam kwestii tego że kurz się będzie na nim zbierał i że będzie zabierał światło ... więc z baldachimu pewnie zrezygnuję =)
 
Do góry