reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzamy kącik, pokoik dla naszego maleństwa :)

reklama
No to sie chwale :-) mysle ze efekt koncowy nie jest zly... Teraz tylko sie modlic, zeby Zuzia nie spacerowala noca po domu :-)
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    17,4 KB · Wyświetleń: 31
Postanowiłam przywrócić wątek na dział główny ;-) Może nasuną się nam jakieś pomysły na urządzanie pokoików, przemeblowywania, zmianę stylu... Dzieci ciągle rosną, zmieniają się zapotrzebowania, niedługo znikną łóżeczka ze szczebelkami, przewijaki... Pozostanie więcej miejsca na wyobraźnię ;-)
 
Świetny pomysł, co prawda Nina na razie śpi w sypialni ale ma już swój pokoik. Jest taki mało "dzieciowy". Stoją w nim raczej kartony z pampersami, kartony z moimi nieużywanymi ciuchami, rowerek stacjonarny i komputer. Kolory ścian już mamy. Latte na 1 ścianie a na 3ch pozostałych magnolia. Zielone makaroniki w oknach i zielone zasłony ;) łóżko ma już kupione różowe więc z dywanem jej coś pomieszam -zielony plus różowy ;) Ale póki co to dalekie plany. Musi dojrzeć do separacji w nocy i własnego pokoju.
 
Kota drzewo jest bezbłędne. Myślę, że być może wdrożymy w życie coś podobnego u nas, tylko kto mi to zrobi?!Podobają mi się też skylighty ale w blokuuu?!na parterze są marzeniem ;))Nierealnym
 
Netka, też chcę takie drzewo u Q i zamierzam sama je namalować :D możliwe więc, że będzie to coś drzewopodobnego, zobaczymy.
I na jednej ścianie na pewno namalujemy takie żółte pasy + jakieś ptactwo sowopodobne, choć tu już będę się posiłkowała pewnie szablonami, a całkiem możliwe, że kupię po prostu gotowe naklejki.
 
reklama
Wy będziecie mieć więcej pola do popisu, bo Kuba pewnie będzie mieć w miarę duży pokój. Ninki w bloku jest przytulnie mały. Nie mogę Go dodatkowo dopieszczać, bo strasznie tu się zrobi przytłaczająco.
 
Do góry