reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzamy kącik, pokoik dla naszego maleństwa :)

Ja też nie lubię przeładowania, więc muszę wszystko wypośrodkować, nie chcę wsadzić Kubina w na maksa dziecinnie urządzony pokój, i tak góra zabawek doszczętnie go zagraci, więc dodatkowe mega ozdoby na ścianach nie będą mile widziane, na szczęście odwiodłam M od pomysłu pomalowania każdej ściany na inny intensywny kolor... :eek:
 
reklama
haha, niezły pomysł miał M:-D
Bardzo podoba mi się obrazek nr 2 , te żółte pasy, do tego biały i szarość-super!
U nas nie ma pokoju dla małego , pewnie na przyszłość przyjdzie oddać nam sypialnię, a my do salonu...
 
Emilka jak dorośnie przeprowadzi się do swojego pokoju, na razie jest tam dla niej tylko żyrandol ze zwierzątkami i ściany są aktualnie zielone, może zostaną a może zmienimy. Poza tym na razie to jest tam część naszych mebli i gościnne łóżko ;) Pokój ma ponad 15m2 więc jest kawałek miejsca :)
 
Netka, też chcę takie drzewo u Q i zamierzam sama je namalować :D możliwe więc, że będzie to coś drzewopodobnego, zobaczymy.
I na jednej ścianie na pewno namalujemy takie żółte pasy + jakieś ptactwo sowopodobne, choć tu już będę się posiłkowała pewnie szablonami, a całkiem możliwe, że kupię po prostu gotowe naklejki.

ja też gdzieś napotkałam tę fotkę pokoju z drzewem i też ma być u Lenki w pokoju!! :) chyba rzeczywiście nadchodzi czas żeby przemyślec cała resztę :)
 
Karolinka również ma duży pokój u nas w domku, coś ponad 15m2, większy niż nasza sypialnia. Pomalujemy go na jakiś jasny kolor, może delikatny żółty lub coś podobnego :-) Jeszcze kilka tygodni i młoda będzie w swoim królestwie ;-)
 
Ciekawe tylko kiedy uda się dzieci przeprowadzić do ich własnych pokoi ;P Poza tym Kota haha każda ściana w innym kolorze-skąd ja to znam-już wiem!Mój mąż też ma takie pomysły i w swoim domu rodzinnym tak miał :p
 
Netka- Niunia będzie na początku miała łóżeczko w naszej sypialni, ponieważ zdarza jej się jeszcze budzić w nocy i chce mieć ją przy sobie, a boje się, że jak będzie w swoim pokoju spała, to ja nie usłyszę. Jak już będę pewna, że młoda dobrze śpi w nocy, to pójdzie do swojego królestwa ;-)
 
2701U nas jest podobne założenie.
Ona wogle jest cwana. Jej pościel jest z froty, a nasza z satyny. Bąbel spać nie chce pod swoją :[ Pod naszą ok pod swoją się budzi... Albo wygnam ją na jej łóżko a ona w nocy się przeturla do nas a jak nie daje rady, bo się poduszkami obstawimy to kopie w kogoś kto jest bliżej. Ma jeszcze potrzebę by się do tatusia lub mamusi w śnie potulić, będzie ciężko z pozbyciem się jej z sypialni ;). Poza tym serca nie mam...ona taka kochana jest i rozkoszna, że czasami śpi ze mną, a P ląduje na jej tapczanie ;P
 
reklama
Gabi generalnie mogłaby już spać u siebie, ale... póki co mieszkamy z siostrą G. i jej mężem, którzy przylecieli do UK i chcą tu zostać a my pomagamy im stanąć na nogi... Nie wiem, kiedy dokładnie się wyprowadzą, ale też już kombinuję jak będzie wyglądał pokoik Małej :tak:

Chciałabym w jej pokoiku wesołe, soczyste kolory. Do tego planuję urządzić go w stylu leśnej/kwiatowej wróżki, więc motywy liści, drzew, kwiatów, sowy też bym chciała bo są boskie ;-) :rofl2: Zbieram inspiracje, więc i Wam wrzucę kilka fotek znalezionych w sieci :tak:
 

Załączniki

  • 1239970142_raduga.jpg
    1239970142_raduga.jpg
    33,7 KB · Wyświetleń: 52
  • uhouse.ru_.jpg
    uhouse.ru_.jpg
    35,5 KB · Wyświetleń: 55
Do góry